Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volna kedvetek egy önismeret...

MimetikusPoli kérdése:

Volna kedvetek egy önismeret fejlesztő csoporthoz, ahol segítő szándékkal tárjuk fel egymás lelki világának sötét oldalát?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 14:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek nem kíváncsiak mások sötét oldalára.
2021. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
Névtelenül jobb lenne először
2021. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem súlyosan kontraproduktív lehet, mikor ilyen hobbi-pszichomókusok próbálják egymást diagnosztizálni...
2021. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
2# Természetesen névtelenül, mindenki annyit mondd el magáról, amennyit akar.
2021. júl. 19. 15:14
 5/32 A kérdező kommentje:
3# Egyetértek veled ebben, viszont megfelelő kezelési módszerrel ez elkerülhető. Az a lényeg h amikor nem szakértő emberek erről beszélgetnek nem szabad vakon hinni a másik véleményében, de érdemes elgondolkodni rajta. Esetleg rá lehet kérdezni a forrásra, amire a véleményét alapozza az illető, és mindjárt kiderül h az ő saját laikus véleménye ez, vagy egy netes cikkben olvasta, esetleg egy neves szerző könyvében, és ennek megfelelőan értékelni. Szóval okosan kezelve dolgot esélyesebb h hasznunkra válik, mint kárunkra szerintem.
2021. júl. 19. 15:21
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy mentálisan labilis embernek nem feltétlenül lesz olyan egyértelmű mint ahogy te leírod.
2021. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Meglehet, de én nem is komplett elmebetegek társaságára vágyom, elég lenne átlagosan problémás, vagy annál csak kicsit problémásaké is, (szerintem mindenkinek van ilyen-olyan baja, vagy lelki nehézsége az életben)lényeg, hogy akarjon ezzel foglalkozni, erről társalogni mélyebben. És a szűrő az itt van, ugyanis sok ember csak felszínes társalgára vágyik, nem akar mély rétegeket boncolgatni, ritka az, aki igazán elmélyült önismerő.
2021. júl. 19. 15:30
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez mára kuruzslás határait súrolja.
2021. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

A kuruzslót két dolog teszi kuruzslóvá az én olvasatomban:

1. Elhiteti a betegekkel, hogy képes meggyógyítani őket.

2. Próbál pénzt kicsalni belőlük.


Itt egyikről sincs szó, ez csak egy társalgó csoport.

2021. júl. 19. 15:41
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam és mindenkinek ajánlanám az önismereti csoportot, de kizárólag azokat amiket képzett szakember vezet. Akármilyen jóindulatú a laikus, sokkal többet árthat ezzel, mint amennyit használ.
2021. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!