Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volna kedvetek egy önismeret...

MimetikusPoli kérdése:

Volna kedvetek egy önismeret fejlesztő csoporthoz, ahol segítő szándékkal tárjuk fel egymás lelki világának sötét oldalát?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 14:38
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Oké, helyt adok az aggodalmadnak, lehet hogy nem tenne jót mindenkinek, bár én nem vagyok ennyire aggodalmas ilyen téren. Aki szintén úgy gondolja, mint te, az menjen szakemberhez. De aki úgy érzi, nem fog csávába kerülni egy kis lelkizéstől, ha szívesen elmeséli saját lelki dolgait, és meghallgatja másét, és elemezni is szereti, hogy mit miért teszünk és érzünk a mindennapokban, érdeklődik az ilyen dolgok háttere után, azt szívesen beveszem.
2021. júl. 19. 15:51
 12/32 anonim ***** válasza:
Hol lenne ez a csoport? Milyen csoport ez pontosabban?
2021. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Discordon. Semmi extra, annyiban szeretne különbözni a legtöbb csoporttól, h itt nem a szokásos felszínes témák és marháskodások mennének elsősorban, hanem komolyabb, elmélyültebb stílusú társalgások. Nem feltétlenül a pszichológia témájában amúgy, de kiindulási témának talán jó lesz.
2021. júl. 19. 16:03
 14/32 anonim ***** válasza:
Aaah, utálom a discordot, pedig érdekelt a dolog. Sebaj, azért sok szerencsét hozzá!
2021. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok, nem azért aggódom, mert aggódós lennék, hanem mert pszichológiát tanultam és kicsit jobban rálátok az önismeret témára és arra, hogy milyen fontos, hogy jó kezekben legyen az ember aki elindul ezen az úton. A laikus online lelkizéssel nincs semmi gond, csak ne önismereti csoport néven induljon, mert az ártalmas és félrevezető.
2021. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy értesz-e hozzá?
2021. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Érdeklődőként konyítok pár dologhoz.
2021. júl. 19. 20:46
 18/32 anonim ***** válasza:
Szia. Én szívesen csatlakozom, ha nem az a Bacis csoport, amit már itt híresztelnek sok ideje.
2021. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
53%
Engem csak ismerkedési lehetőségként érdekelne, mivel megvan a saját világnézetem és önismeretileg is előrébb járok a korosztályomnál, valamint nem szeretném, hogy engem próbáljanak megfejteni csoportosan.
2021. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

18#


Nem, nem bacis. :)

2021. júl. 20. 18:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!