Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy, hogy belefára...

Más is érzi úgy, hogy belefáradt az életbe, és legszívesebben meghalna?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok (25), de úgy érzem hogy teljesen belefáradtam az életbe.


Nincs jó életem, alapvetően semmit sem értem még el, amit akartam, még alapvető dolgokat sem sikerült elérnem (pl. befejeznem a középiskolát).


Tehát ha az eutanázia legális lenne, és bárki kérhetné, akkor én biztos élnék vele.


Egyszerűen fáradt, erőtlen, és kedvtelen vagyok. Nincs rossz kedvem, már ahhoz is fáradt vagyok, hogy egyáltalán rossz kedvem legyen, olyan semmilyen kedvem sincs, teljesen ki vagyok üresedve a sok kudarc és sikertelenség miatt.


2021. júl. 26. 19:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

Komoly probléma esetén irány a pszichológus vagy pszichiáter.


Az, hogy nyavajogsz, nem old meg semmit.



Valaki halálos beteg, és küzd és próbál meggyógyulni, neked semmi bajod aztán meg akarsz halni.


Az egy dolog, hogy ennyire szarul érzed magad, de azért még nem kéne ennyire reklámozni, hogy milyen jó lenne fiatalon meghalni! Ez egy nyilvános közösségi oldal, bárki elolvashatja.


Akkor mond el , hogy mit tud segíteni egy pszichológus. Állandóan ezt a menj el pszichológushoz szöveget mondjátok de azt se tudjátok mit tud csinálni ,segíteni.Csak agyatlan módon ismételgetitek ezt. Szánalmas. Én tudom ezt. Sok pszichológust láttam már sajnos. Mind egyforma. Semmit sem segítenek rajtad. Csak semmit érô beszélgetést tapasztaltam eddig.

2021. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
75%
Pont az ilyen gondolatok miatt mentem el terápiára. Másfél évet jártam, nagyon sokat segített, főleg abban, hogy újrakeretezzem az életem nehézségeit, megoldjam a múltbéli konfliktusaimból maradt szorongásokat, és felépítsek egy csodaszép, működő, biztos párkapcsolatot. Azt tudom javasolni, hogy a lakóhelyedhez legközelebbi sztkban kérj időpontot a pszichiáternél, akinek szuicid gondolatai vannak, azt igyekeznek előre venni. Az sztk-s pszichológus is lehet pont ugyanolyan jó, mint a fizetős, és lehet, hogy 1-2 hónap múlva már könnyebb lesz. Kitartás neked! Remélem hamarosan jól leszel!
2021. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 Másnak meg segített. Az, hogy neked nem, az egy dolog.
2021. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre ez a 25 körüli időszak ilyen.


Aztán az ember elkezd dolgozni, elkezdi építgetni a kis életét és jobb esetben túllendül ezen.


Én így tettem, építem az életem, lassan megvan a lakás, van autó, van valamennyi pénz. Van hobbim, barátaim. Szép lassan felépítettem mindent magam körül.


Egyik oldalról elfogadtam, hogy nem én váltom meg a világot, nem leszek soha semmiben kiemelkedő, de a "magam szintjén" igyekszem apránként fejlődni és előre haladni.


Alapvetően szerencsésnek tartom magam, mert nem volt szükségem sem szakember, sem "Isteni" segítségre.


Előttem szólók le vannak pontozva, de sajnos van igazság abban, hogy az ember a "semmittevésbe" fárad bele.


Én kitöltöm a napjaim, heteim, hónapjaim. Nem mondom hogy minden napom izgalom, de tartalmasnak tartom a magam kis életét.

2021. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

Pont az ilyen gondolatok miatt mentem el terápiára. Másfél évet jártam, nagyon sokat segített, főleg abban, hogy újrakeretezzem az életem nehézségeit, megoldjam a múltbéli konfliktusaimból maradt szorongásokat, és felépítsek egy csodaszép, működő, biztos párkapcsolatot. Azt tudom javasolni, hogy a lakóhelyedhez legközelebbi sztkban kérj időpontot a pszichiáternél, akinek szuicid gondolatai vannak, azt igyekeznek előre venni. Az sztk-s pszichológus is lehet pont ugyanolyan jó, mint a fizetős, és lehet, hogy 1-2 hónap múlva már könnyebb lesz. Kitartás neked! Remélem hamarosan jól leszel!


Nem lesz könnyebb!!! Tapasztalat. Voltam én is. Tudod mi volt? Felírták , hogy szedjek rivotrilt meg yarocent. Semmi több. Ez a nagy segítség? Tudod mi a vicces még? Még a gyógyszerek se javítottak semmit a lelki világomon. Idô és pénz pazarlás az egész.

2021. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
15- 12-es vagyok, attól, hogy neked nem segített, lehet a kérdezőnek fog. Nekem is írtak fel rivotrilt, nem szedtem be.
2021. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Lazy Lover ***** válasza:
üdv a klubban.... de jobb lenne valami betegség inkább ami hamar el visz
2021. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is voltam így vele. 3 sikertelen öngyilkossági kísérlet után rá jöttem, hogy soha nem fogok meghalni. Utána meg elolvastam egy könyvet ami a karmáról szólt. És hát abban arról volt szó, hogy ha az előző életedben rosszul éltél vagy akár öngyilkos lettél a következő nagy valószínűséggel hasonló vagy rosszabb lesz. Így rájöttem felesleges az eutanázia is. Mert amekkora szopás az élet én tuti újra születek és rosszabb lesz.
2021. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A rivotril elég hamar függőséghez vezet. Én is azon kaptam magam, hogy már egy üveggel be kellett naponta szednem, hogy hasson valamit. Később már az se segített. Szép lassan le kellett tennem. Volt hogy hirtelen hagytam abba és hallucináltam, hangokat hallottam. Senkinek nem ajánlom, hogy ilyen szereken éljen.
2021. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ahol ilyen magas arányban akarnak öngyilkosak lenni, ott nem segíteni fognak, hanem csak rábeszélni.
2021. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!