Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy, hogy belefára...

Más is érzi úgy, hogy belefáradt az életbe, és legszívesebben meghalna?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok (25), de úgy érzem hogy teljesen belefáradtam az életbe.


Nincs jó életem, alapvetően semmit sem értem még el, amit akartam, még alapvető dolgokat sem sikerült elérnem (pl. befejeznem a középiskolát).


Tehát ha az eutanázia legális lenne, és bárki kérhetné, akkor én biztos élnék vele.


Egyszerűen fáradt, erőtlen, és kedvtelen vagyok. Nincs rossz kedvem, már ahhoz is fáradt vagyok, hogy egyáltalán rossz kedvem legyen, olyan semmilyen kedvem sincs, teljesen ki vagyok üresedve a sok kudarc és sikertelenség miatt.


2021. júl. 26. 19:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen van, csak valaki fél megtenni és nem beszél róla. Hullámokban tör rá az emberre, mint a depresszió! Ha megtanulod kezelni a depressziót, akkor az ilyen érzéseket is tudod majd uralni! Jön-megy, csak el kell fogadni. És értelmet kell találni az életednek, ha egy dolog is, de nagyon higgyél benne és tegyél érte!
2021. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!