Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan meneküljek meg a...

Hogyan meneküljek meg a magánytól, ha nincs semmi tehetségem szociális téren?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapíthatnánk klubbot de szerintem öngyilkos szektába torkollna, vagy csak szimplán egyesekbe feléledne az egós nagyfiú aki miatt nem jár a legtöbb alapból közösségbe.
2021. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lassan építsd fel magadban a képességet. Figyelj meg más embereket, hogyan viselkednek ők társas szituációkban, olvass róla. Nézz imeretterjesző videókat, és próbáld a gyakorlatban hasznosítani így szerzett tudásodat. Nem megy egyik pillanatról a másikra, gyakorolni kell. Lesznek beégéseid, rossz érzéseid ezzel kapcsolatban de csinálnod kell, mert ez az egyetlen esélyed. Légy türelemmel magad felé! Gyakorlat teszi a mestert, ha csinálod belejöhetsz, ha nem csak megkeseredsz. Tudom miről beszélek én is ebben vagyok, ezt teszem, sok türelmet,akarat erőt, kitartást igénylő nehéz feladat. Ha gondolod írj rám szívesen beszélgetnék veled.
2021. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csakegysajt95 ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mára már kicsit jobb, én nagyon nehezen oldódom fel új környezetben. Értsd úgy: 1 éve voltam már a munkahelyen, mire beszélgetni kezdtem 2 szónál többet az emberekkel.. és ez napról napra javult. Beszédes most sem vagyok annyira és az nem is haj, de már nem félek tőlük, elvagyok az emberekkel. A társaság lelke sose lesz a magunkafajta de lehet rajta és kell is javítani. :)
2021. okt. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!