Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha látok a buszon vagy villamo...

Ha látok a buszon vagy villamoson egy lányt aki megtetszik de nem szólítom meg és leszáll hová írhatom ki hogy jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Régen volt a veled utaztam.hu oldal oda lehetett kiírni pl.hogy ma 12.30-kor láttam egy lányt az 1-es villamoson fehér cipő és fekete nadrág volt rajta,ha magára ismer írjon rám.És akkor vagy jelentkezett a lány vagy nem.Ezt most hol lehet megtenni?Itt a gyakorin?

2021. okt. 9. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Nem kell kiírni sehová ott helyben meg kell szólítani
Ide a gyakorira is kiírhatjuk ha láttunk a buszon valakit és szimpatikus lett.
Levelet kell írni a Bkk-nak ez ügyben.
Másnap is ugyanazzal a busszal kell menni ugyanabban az időben.
19 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kár hogy a Bkk ellenőrök között ritkán vannak fiatal,kedves lányok,őket talán könnyű lenne megtalálni.
2021. okt. 9. 13:01
 2/13 A kérdező kommentje:
Múltkor néztük egymást egy lánnyal pár másodpercig a metrópótlón de nem írtam ki sehová hogy keresem őt.Meg szerintem ő se keresett engem.
2021. okt. 9. 13:04
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem sokan nézegetik az ilyen oldalakat. Nem lenne egyszerűbb megszólítani vagy levelet írni neki és átadni?
2021. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha bp akkor Pesten láttalak fb csoport van pl
2021. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 Igen csak valaki félénk vagy közbe is jöhet valami.Pl.jegy nélkül utazik az illető,ellenőrök szállnak föl,neki hirtelen le kell szállni nehogy megpótdíjazzák és akkor már nem tud beszélni a lánnyal.
2021. okt. 9. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt egy szimpi csaj aki még bókolt is nekem, csak hát végül ismerőssel beszeltünk mindenről, de a neve az nem volt téma, most meg láttam vagy 2x 2 héttel később de szerintem azt se tudja ki vagyok így már; szóval ha nem lépsz majd eltűnik.
2021. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
7 oda kellett volna menni hozzá és mondani hogy szia megismersz?Nekem bókoltál a múltkor a buszon:)
2021. okt. 9. 13:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentél akkor oda, amikor alkalom volt és kellett volna.

Most már a legjobb, sőt egyetlen megoldás, ha filctollal a tenyeredbe írod, hogy keresnéd.

2021. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj tudjátok, hogy így utána a spekulációk után még képes az ember érzelmeket is táplálni, úgy hogy akkor mikor ott volt ez fel se merült még, és ezt tudjuk de azért megtesszük mert csicska emberek vagyunk xddd
2021. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes lehet úgy kezdeni egy üzenetet, hogy:

"Na figyu, én vagyok az aki tegnap nem mert megszólítani, de így -látatlanban- már bátrabb vagyok".

Szerinted ez nagyon gáz. :/

2021. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!