Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy olyan lány aki fiatalon...

Egy olyan lány aki fiatalon lett anyuka,mindig egyedülálló lesz?

Figyelt kérdés
Egyik lány ismerősöm 20 évesen lett anyuka.Viszont az a fiú,aki gyereket csinált neki elhagyta.Ha össze is jön egy fiúval vagy férfival,a kapcsolatuk nem tart sokáig.Talán a fiúk,férfiak nem akarják más gyerekét nevelni ezért szakítanak a lánnyal.Persze csak a szex után szakítanak,a szex előtt még nem.Találhat magának egy egyedülálló anyuka olyan férfit,aki kitart mellette akkor is ha van gyereke?Vagy hol lesz pasija hol nem egész életében?És egyedül fogja nevelni a gyerekét?

2021. okt. 9. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Attól hogy egy fiatal lánynak gyereke van még találhat magának olyan pasit,aki mellette lesz mindig
Csak akkor talál magának pasit hosszú távra a gyerekes anyuka ha jól néz ki.
Még mindig könnyebb egy egyedülálló anyukának pasit találni mint egy egyedülálló padinak nőt
65 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehetetlen de nehezebb mint gyerek nélkül.
2021. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ha jól néz ki az anyuka szexre mindig kelleni fog valakinek.Az is valami,nem?
2021. okt. 9. 16:39
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha neki az is elég...
2021. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Persze de attól még egyedülálló marad mert a férfiak többsége nem szereti más gyerekét nevelni
2021. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
98%
Hát szexre mindig találhat valakit, de szerintem erre bármelyik nő talál. Ezzel mire megy összességében azon kívül, hogy nem lesz szexuálisan kiéhezve?
2021. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én örülnék annak is,ha csak szexre kellenék egy nőnek,de attól még magányosnak érezném magam szerintem.
2021. okt. 9. 16:43
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Ha valaki fiatalon lesz anyuka, arról az jön le első benyomásra, hogy felelőtlen volt. Ez sok huszonéves férfinál hatalmas red flag. Idősebbek pedig ugyanezen feltételezés miatt valószínűleg csak kihasználják a testi adottságait. Az is valami ha szexre mindig kelleni fog, de azért a kölyköt nem ártana normális körülmények közt felnevelni. Van esély, hogy találjon valakit, de nehéz lesz és sok pofáraesés.
2021. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Én voltam együtt olyan nővel akinek volt gyerek már, személy szerint én azért sem maradtam vele, mert gyereket sem akartam, és persze azért sem mert nem a sajátom.


Persze találhat magának olyant aki mellette is marad (de ez elég ritka). Egyébként meg sok függ a nőn is, mert a legtöbb ilyen anyuka akit ismerek, nem véletlenül volt ott hagyva pl össze feküdt mindenkivel..nagyon sok ilyent ismerek.

2021. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán találhat olyan párt akivel hosszútávhon működik a kapcsolat. Ami nehézsége a dolognak, hogy nem saját gyereket felnevelni sokkal nehezebb minden szinten. Persze, vannak kivételek is de nagy általánosságba ez a helyzet.
2021. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem is mernék igazán közel kerülni a gyerekhez mert ha sajátomként szeretném és nevelném évekig aztán a nő elhagyna utána semmi jogom nem lenne látni se. Szerintem emiatt is van egy távolságtartás a férfiakban vagy eleve az zavarja hogy mindig csak második lesz a nő számára hiszen neki a gyerek lesz a legfontosabb.
2021. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!