Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy olyan lány aki fiatalon...

Egy olyan lány aki fiatalon lett anyuka,mindig egyedülálló lesz?

Figyelt kérdés
Egyik lány ismerősöm 20 évesen lett anyuka.Viszont az a fiú,aki gyereket csinált neki elhagyta.Ha össze is jön egy fiúval vagy férfival,a kapcsolatuk nem tart sokáig.Talán a fiúk,férfiak nem akarják más gyerekét nevelni ezért szakítanak a lánnyal.Persze csak a szex után szakítanak,a szex előtt még nem.Találhat magának egy egyedülálló anyuka olyan férfit,aki kitart mellette akkor is ha van gyereke?Vagy hol lesz pasija hol nem egész életében?És egyedül fogja nevelni a gyerekét?

2021. okt. 9. 16:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
Nagyobb az esély rá.
2021. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%
En 21 eves voltam amikor szultem a fiamat. Nemsokkal kesobb elvaltam es egy ev mulva ferjhezmentem a mostani ferjemhez aki orokbe fogadta a fiamat es azota is egyutt vagyunk.
2022. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!