Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok örök magányra...

Miért vagyok örök magányra ítélve?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim, párkapcsolatom sem. Állandóan egyedül vagyok. Rossz pedig ez nekem. De nem találok senkit. Mintha belőlem hiányozna a kapcsolat kialakítós rész.

Sosem voltam senkivel jóban, sulis éveim is egyedül teltek. Nem jártam bulizni, barátnőm sem volt.

Mások meg boldogok, tele vannak barátokkal, programokkal, jól érzik magukat és el sem tudják képzelni hogy milyen az ha valaki állandóan egyedül van.


24F


2021. okt. 31. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

"Mások meg boldogok"


A gyakori tele van egy rakás szerencsétlennel, nem igaz, hogy nem jöttök már rá erre. Nem vagytok egyedül. Vagy 1 db holdkóros írja ezeket a "kérdéseket" naponta?

2021. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Aki keres, talál.
2021. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Lehet most azt a leckét kaptad, hogy tanulj meg egyedül is boldog lenni :) Kezdd el figyelni magad, reakcióid, viselkedésed, olvass önismereti könyveket, és akkor rájöhetsz mi az oka azoknak amiket írsz. Legyen egy kis terápia is segít feltárni ezeket a dolgokat. Mondok egy példát, ha valakire gyerekkorában nem figyeltek oda, nem tanult meg bízni az emberekben, utána később sem tud és észre sem veszi, a körülötte lévők meg persze igen... Millió oka lehet, meg lehet oldani mindent, csak dolgozni kell rajta
2021. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*legyen=lehet
2021. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Te most itt várod hogy majd egy csaj megsajnáljon?
2021. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megyében élsz?
2021. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!