Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez mennyire szánalmas?

Ez mennyire szánalmas?

Figyelt kérdés

Adott egy 28 éves nő. Családi kapcsolat minusz. Barátok 0, párkapcsolat nulla.


Egyedül karácsonykor, semmi díszítés,se fa semmi. Nem jön senki és nem megy senki.



2021. dec. 12. 09:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szóval igazából nem maga a szituáció a szánalmas hanem az ő hozzáállása. Lehetne társaságban is.
2021. dec. 12. 11:07
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen világos, hogy te milyen kapcsolatban vagy ezzel az emberrel? Barátok vagytok? Haverok? Munkatársak?

Ha dolgozik a két ünnep közt is, és tényleg csak az a pár nap pihenője lesz, én megértem, hogy nem akar még akkor is egy vendéggel foglalkozni. Úgy tűnik, ő introvertáltabb típus. Társaságban lenni nekünk egyáltalán nem pihentető.

2021. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Uhhh. Nah jó . Szerintem engedd el . Keress egy normális nőt :D Az ilyenbe kár időt fektetni .



De ettől függetlenül nem szánalmas . Csak szimplán szeret egyedül lenni és nem akar senkit . Ezért is kár erőltetni.

2021. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

En se csinalok semmi kulonoset. Fa ott all a sarokban egesz evben. Mu. En utalom. A parom szereti.

Dolgozni szoktunk karacsonykor. Ajandekot szoktunk adni egymasnak.


Nem vagy szanalmas. En pl kifejezetten utalom a karacsonyt es a hulyesegeket. Ha szingli lennek,akkor ugyanezt csinalnam,mint Te! Magamnak vennek ajandekot!

N

2021. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam sokszor így, olyankor Ibusz-utakra mentem, pár naposakra, hogy ne legyek egyedül.
2021. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas... "Társaságban lenni" nem feltétlenül jobb, mint egyedül. Attól függ, milyen az a társaság...
2021. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Vettem ajándékot neki,de azt mondta ne költsek rá, meg nem kérte hogy vegyek és nem akarja h elmenjek. Hivatkozva arra h a két ünnep közt dolgozik meg túlórázik is és szeretne pihenni. De mellettem is tudna pihenni nem akarom vadvizi evezésre vinni és nekem ez rosszul esik amit közöltem is vele de annyit kaptam h értsem meg h egyedül akar lenni."


Tartsd tiszteletben a kérését, nem mindenki vágyik társaságra. Lehet, hogy furcsa elképzelni, de vannak olyan emberek, akik szeretnek nagyon sokat egyedül lenni, mert kimeríti őket a sok ember.

2021. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok férfiben,teljesen jó így, nekem sem kell senki, nem megyek sehova, hozzám se jöjjön senki!
2021. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!