Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire vagy magányos és...

Mennyire vagy magányos és szomorú?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?

2022. jan. 2. 02:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
96%
39 éves vagyok. Magányos 10 pontosan, szomorú (nem emiatt) 6 pontosan.
2022. jan. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
90%

Egyedulallo vagyok megsem erzem magam maganyosnak, korabban amikor meg kapcsolatban eltem sokkal maganyosabb voltam.


Boldogsag-szomorusag dolgaban nagyjabol azonos a merleg ... van sok pici boldogsag es egy-ket nagy szomorusag - ezeket egesz jol elviselem.

2022. jan. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
97%

Eléggé magányos vagyok..

Hiába vannak barátnőim nagyon ritkán találkozunk :(

Szomorú max az idő miatt vagyok olyan lehangoló a január


30/N

2022. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
96%

Eléggé, de csak azért nem érzem ezeket teljes erővel most, mert fejben már a jövő heti vizsgáimon ülök. Eddig hellyel-közzel sikerült egész tűrhetően elterelni erről a figyelmem, szóval kicsit tartok is, hogy mi lesz a vizsgák után :c

Egy ideig próbálkoztam tenni ezek ellen, de mivel szinte 0 sikerélmény volt, így szinte felhagytam vele, ez pedig ugye nem segít valami sokat a helyzeten.. Esténként, elalvás előtt, a legrosszabb ez a kombináció, mert olyankor túl sokat agyalok.

21/L

2022. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
94%

A fővárosban élek szingli férfi vagyok, 30 éves vagyok.

Nem érzem a magányt és a szomorúságot!

Bulik, galériák, koncertek, mozik, múzeumok, pártik, színházak, fürdők és uszodák,

(kiváló minőségű étterem is).

2022. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon és nagyon, de már megszoktam. (34)
2022. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
96%
Elég magányos vagyok, és néha elég erős hangulatingadozásaim is vannak, így van hogy minden különösebb ok nélkül nagyon szarul érzem magam. 23/F
2022. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim válasza:
94%
Eléggé 38F
2022. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
96%

Nem azért érzem magam magányosnak, mert nincsenek emberek körülöttem, hanem mert nem értenek meg és nem feltétlenül fogadnak el.


Szomorú meg inkább azért vagyok, hogy ennyire pocsék az élet. Mert önmagában iszonyatosan nehéz élvezni, nehéz szépséget találni benne. Mind e mellett gyakran azt érzem, hogy csak egy adott ember/személyiség típusnak való a mostani élet.

2022. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
95%
Most nem vagyok annyira magányos mert más bajom van. Ezért a szomorúság szintem magasabb most.
2022. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!