Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire vagy magányos és...

Mennyire vagy magányos és szomorú?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?

2022. jan. 2. 02:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen félig remeteként élek, kb annyira mozdulok ki a házból ha venni kell pár dolgot, idén még a falut sem hagytam el, neten melózok, kevés pénzért persze, bár amennyire nekem szükségem van annyi összejön.


Bár más ember társaságát nem igazán kerestem sosem olyan értelemben hogy barátkozni, de egy pár néha hiányzik, bár ebben meg a realitás talaján maradok, tudom, hogy így gyakorlatilag esélytelen dolog, de igazából már beletörődtem, csak az érzelmi oldalát nehezebb úgymond kikapcsolni.

2022. nov. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%

51: Mi az oka hogy igy élsz? A munkát félre téve, mióta élsz ennyire elzárkózva? Talán a külsőd is ehhez hozzájárul?

Volt korábban párkapcsolatod?

2022. nov. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%

Külső volt először, aztán itt ott sikerült javítanom, már majdnem úgy éreztem, hogy rendbe jöhetnek a dolgok aztán 18-ban jöttek EÜ-i gondok, kb attól élek ennyire elzárkózva.


Nem volt amúgy soha senkim, 18 elején eljutottam az ismerkedésig meg egy csókig, aztán képen törölt az élet ahogy fentebb említettem.

2022. nov. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

53: Megkérdezhetem hogy komoly egészségügyi problémáid lettek?

Gondolom hogy igen, ha azóta is tart nálad...

2022. nov. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarok panaszkodni annyira, de eléggé. Komolyabb fizikai munkára pl alkalmatlan lettem. El vagyok gyengülve meg remegek mint egy nyárfalevél hol jobban hol kevésbé meg pár apróbb tünet de a legrosszabb az egészben, hogy jóformán nincs vizsgálat ahol nem voltam, és konkrétan sehol nem találtak semmit csak menjek ide menjek oda, persze ott sincs semmi érdemi, holott a végére már pszichológushoz is elmentem, csak azért, hogy még az esetleges lelki eredetre is választ kaphassak de az se.


Itt oldalon is kérdezősködtem anno többször hátha valakinek van ötlete, de semmi, így hát azóta ez van sajnos, ez volt az a bizonyos pofon az élettől.

2022. nov. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

55: Értem és sajnálom...

Na és látogat téged valaki? Családtagok, rokonok, barátok?

2022. nov. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
34: Regiztem, de sehol ott egy élő ember! :P :D
2022. nov. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
Senki, pár haverhoz eleinte még átjártam, de aztán valahogy az is úgy ment, hogy csak én mentem, ha épp valami program volt és tudtam hogy mennek többen is engem sosem kérdeztek, hogy csatlakoznék-e, aztán végül is ebből összeraktam, hogy annyira azért nem vagyok kívánatos társaság, csak nyilván nem vágják a képembe.
2022. nov. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

58: Sajnos igen, manapság ha valakivel nem történik semmilyen esemény a mindennapokban, akkor tovább lépnek a barátok mert uncsinak tartják és azzal barátkoznak aki pörgős életet él.

Gondolom próbálkoztál már netes ismerkedéssel nem?

2022. nov. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

Persze, igazából akivel legtovább " jutottam " is egy netes ismerkedéssel kezdődött, aztán felvetődött, hogy találkozzunk. Eleinte csak szimplán mint kikapcsolódás aztán alakultak a dolgok.

Ott aztán utána vége is lett, online tartottuk egy ideig a kapcsolatot, de egy valódi kapcsolathoz kell a személyes találkozás is, ezt viszont nem tudtam vállalni utána már, illetve azóta nem is próbálkoztam a netes ismerkedéssel, hisz úgy se tudnám azt beletenni amit minimum illik egy kapcsolatba beletenni ebben a helyzetben.

2022. nov. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!