Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem irreális az,ha egy nő...

Nem irreális az,ha egy nő jóképű,jómódú izmos pasival akar összejönni,mikor a legtöbb férfi nem ilyen?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi akar egy vékony testalkatú nővel összejönni az még talán érthető,mert sok jó testű lány,nő van.De ha egy nő akar jó testű férfival összejönni,az irreális.Én az utcán kevés izmos,magas jóképű férfit látok.És kevés férfin látom azt hogy jómódú.De vajon belátják a nők,hogy ők hiába néznek ki jól,ha nem akarnak egyedül maradni,nem jóképű,alacsony,nem izmos és nem jómódú férfiakat kell választaniuk?

2022. jan. 3. 23:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
43%

#19


Jaj,hogyne.


Reggel,10 perccel tovább készülődik,mint egy férfi,ez aztán felér,mondjuk heti 5X2 órás edzéssel.

Persze.


Egyébként nem a reggeli rutinról szólt a kérdés,de ha már itt tartunk a nőknek borotválkozni sem kell.

Az,hogy vannak igénytelen emberek,nem nemfüggő.


A nők többsége semmi mással nem foglalkozik,csak az öltözködéssel,sportolni nem kell,mert hát vékonyan is szép vagyok,sőt még felesleggel is,mert legalább a melleim nagyok.


Hagyjuk már,egy átlagos nő is bárkit megkap,még egy férfi nem.

2022. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%

A nőknek borotválkozni sem kell?

A férfiaknak csak az arcukat kell borotválniuk, mindenhol máshol férfiasnak van kikiáltva a szőr. Ezzel szemben a nőknek csak az arcukat nem kell borotválniuk, minden mást igen.

Plusz szerinted egy nőnek nem kell edzeni ha jó testet akar? Álomvilágban élsz.

2022. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem,nem csak az arcukat kell borotválni a férfiaknak,de az van látható helyen.


Ha csak nem szoknyában vagy,akkor a lábadat sem nézi meg senki,hogy leborotváltad-e.

Az arcot pedig mindenki látja.


De itt nem a munkahelyen való higiéniai megfelelés volt a téma.


Lábat borotválni megvan 10 perc alatt.

Továbbra is kérdezem hol van ez napi 2 órás kemény,intenzív edzéshez?

Sehol.


A nőknek egyáltalán nem kell kimondottan ez edzésre sem nagy figyelmet fordítani.

Fogyni,kicsit feszesnek lenni,nem nehéz.

Izmot építeni,már sokkal nagyobb energiabefektetés,odafigyelés,szakértelem kell hozzá.

Mondjuk kiszámolni miből,mennyit ehetsz grammra.


Hidd el tudom a különbséget milyen az,amikor csak fogyni akarsz 5-10 kg-t,meg amikor izmot akarsz építeni,mert mindkettőben volt részem.

2022. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

És mellesleg a reggeli rutin döntő mértékben befolyásolja egy ember mindennapi megjelenését.

Kimehetne egy nő az utcára topisan, valami hirtelen felkapott cuccal, kócos-zsíros-igénytelen hajjal is, de megszólnák. Egy pasit nem szólnak meg ha így megy ki, max figyelmen kívül hagyják.

Aki szerint a szép nőknek nincs a külsejükben rengeteg munkája, mind edzés, mint készülődés, piperézés, ön-ápolás szempontjából, az max csak a neten látott nőt. Nem volt még mondjuk párkapcsolata ahol az ember látja az ilyen intim rituálékat.

Sőt, tovább megyek, minden nőnek rengeteg munkája van a megjelenésében, nemcsak a cicababa típusoknak. Minden nő arra törekszik hogy a legjobbat hozza ki magából. Egyrészt belső igény, másrészt a társadalom által elvárt dolog.

2022. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

"A nőknek egyáltalán nem kell kimondottan ez edzésre sem nagy figyelmet fordítani.


Fogyni,kicsit feszesnek lenni,nem nehéz."

Ez az amit hiszel, és ezzel szemben ott van a valóság, ami pont ennek az ellenkezője.

2022. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
94%

Viszont én most kiszállok, nyugodtan nyomd csak a hímsoviniszta dumádat, nem az én életemre van kihatással.

Annyi pasi beszél ilyen lenézően a nőkről, de bezzeg ha a nők beszélnének így róla, azt kikérné magának.

Nem véletlenül van annyi incel. Saját maguk alól rúgják ki a sámlit ezzel a gondolkodásmóddal, nem tisztelik a másik nemet, lekicsinylik azt amit nekik kell nap mint nap megtenniük, csak mert ők abba nem látnak bele és fogalmuk sincs róla.

2022. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
20%

Fogyni nem nehéz.

Diéta,plusz minimális mozgás,mondjuk heti 2X1 óra torna,akár saját testsúlyos edzés otthon.

Pár hónap alatt le lehet fogyni.


Izmot építeni viszont neki elég heti 2X1 óra,és látványos eredményt nem lehet pár hónap alatt elérni,évek kellenek hozzá.

2022. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
19%

Én nem vagyok hímsoviniszta,és a nők sem érdekelnek,ugyanis meleg vagyok.


Ettől még nekem is lehet arról véleményem,melyik nehezebb,jó pasinak vagy jó nőnek lenni.

2022. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
80%
Véleményed persze lehet olyan dolgokról amikről fogalmad nincs, csak nem releváns.
2022. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
85%

"Fogyni,kicsit feszesnek lenni,nem nehéz"


Olvass már egy kicsit a női hormonrendszerről, bsszam a szádat te szerencsétlen. Szerinted biológiailag alapból nagyobb zsírsejtszámmal hogy az anyámba tudok normálisan kinézni, ha nem úgy, hogy a belem húzom az edzéseken? Ne legyél már nevetséges csezdmeg

2022. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!