Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gondolja mindenki, hogy...

Miért gondolja mindenki, hogy azért, ami az életemben elromlott, csak én ronthattam el?

Figyelt kérdés

Külön élek a férjemtől, ez az én hibám, mert nyelnem kellett volna és tűrni, mert ez az asszony dolga. De már nem bírtam, hogy szarba sem néz.

Az én hibám, hogy kamasz a gyerekem és úgy viselkedik, mint egy kamasz. Mert nekem kellene megnevelni, hiszen én vagyok az anyja.

Senki nem lát bele az életembe, de mindenki osztja az észt, hogy nekem hogyan kellene élnem. És nem veszik észre, hogy földbe döngölnek. Hogy egy nagy kupac szarnak érzem így magam. És nem a segítő szándék van bennünk, hanem a gonoszság.


2022. jan. 8. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Hát azért jó lenne tudni a válásod előzményeit. Milyen volt a párod előtte és utána. Ő változtatott a házasság után vagy Te. Esetleg hány évig ismertétek előtte egymást. Egyáltalán ismerted vagy csak úgy gondoltad?
2022. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

A dolgoknak általában több oka is van.

VISZONT változtatni te csak magadon tudsz, és dolgokat megoldani is.

Tehát azzal kevesebbet érdemes foglalkozni, hogy MÁSNAK mit kéne csinálnia.

Magától általában nem fogja megtenni.

2022. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma Mo.-n ez az elfogadott szöveg.
2022. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!