Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak számomra visszataszító...

Csak számomra visszataszító ez a menj pszichológushoz vagy keress fel egy szakembert duma?

Figyelt kérdés
Úgy teszünk, mintha a pszichológus egy csodatevő lenne. Nem lehetne inkább jobban megismerni a másikat, beszélgetni vele, jobban átlátni a problémákra? Úgy érzem, hogy azok az emberek akik másokat küldenek el pszichológushoz nincs helyén az érzelmi intelligenciájuk, túl önzőek, csak magukra gondolnak stb. Miért nem lehet úgy beszélgetni egy problémáról, hogy ne küldjön el egyből pszichológushoz, hanem csak beszélgetünk? Tudom nem ciki szakembert felkeresni, de én tudom magamról, hogy nekem nem kell, mert nem egyszer voltam több szakembernél és rájöttem, hogy nekem csak több barátra és párkapcsolatra van szükségem.
2022. jan. 11. 09:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
13%
A pszichológus semmit nem fog megoldani. Apatikusan végighallgat, esetleg kérdez valamit, aztán zsebreteszi a zsíros fizetést. Ha egy kóbor kutyával beszlgetsz fél órát, abból is több hasznod lesz.
2022. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehettek eddig barátaid, ha szted barátpótlék. Pont az ellentettje.
2022. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Törölték a válaszom,nem írom le megint.

A pszichológus(legalsó rang,leg kevésbé szakképzettebb katona)

tud segíteni,egy bizonyos mértékig.

Helyetted nem tudja megoldani a gondokat,max rávezetni a dolgokra.

Egy alacsony szintig.

Maximum annyi,hogy ha leesett a fagyid,megvígasztal azzal a dumával,hogy majd lesz még másik.

Ezen felül már nem.

Tehát röviden,tömören itt a max és min teljesítmény.

2022. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

De ki az a hülye, aki azt hiszi, a pszichológus megoldja *helyetted* a problémát? Ez olyan, mintha azt mondanád, az onkológus nem harcol helyetted a rákkal. No shit.


Akinek van rá hajlandósága, annak tud segíteni. Én jártam, és mikor valaki megtudta, az egyik első kérdése az volt, hogy és mindent elmondok, teljesen őszintén? Itt is hány kérdésben olvasni, hogy nem mernek mindent elmondani, és sírnak, hogy nem segít.


Ha orvos azt mondja neked, le kéne fogyni, sportolni kéne, az is tőled függ, hogy megfogadod-e, vagy nem.

2022. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!