Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig lehet bírni mentálisan...

Meddig lehet bírni mentálisan épen az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 19:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretek könyveket olvasni. Sőt. Olvasni szeretek, rövid ideig. De könyveket semmiféleképp sem.
2022. jan. 27. 20:01
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem releváns hogy szeretsz-e vagy sem. A fejlődés munkával jár, és a munka azért munka mert nem azért csinálod mert szereted, hanem azért mert kell. Jelen esetben nem azért kellene olvasnod mert az egy jó szabadidős tevékenység, hanem mert ez segít a fejlődésben. Ha nem kényszeríted rá magad a változásra, akkor mégis mit akarsz csinálni az önsajnálaton kívül?
2022. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem önsajnálkozom, feltettem egy kérdést és az ebben tapasztaltabbaktól vártam választ.
2022. jan. 27. 20:15
 14/23 anonim ***** válasza:
55%

Aha :D


"Gyerekkorom óta egyedül vagyok. Videójátékozok és filmezek. Ennyit tudok csinálni de ezt is már több mint 10 éve nyomom és rohadt unalmas. De mást nem tudok. Kisállat meg költség.. ígyis alig keresek valamit."


Ez mi, ha nem önsajnálat??

2022. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Reflektálás a #7-es válaszolóra. Talán olvasni kellene mindent, hisz beszélgetés folytatunk, nem pedig csak írogatok ki dolgokat. Reagálok másokra.
2022. jan. 27. 20:47
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
39 vagyok, nincs családom. Még bírom.
2022. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

20/F

Már gyerekkortól agybajos.

Xr család,stb.

Idáig...

Én idáig bírtam.

Mármint a mentalitásom néha megkérdőjelezhető...

De nem érzem rossznak,mármint igazságtalannak,ahogy gondolkodok.

De most mondom azt,hogy kb 10 év magány sorozatba.

Bőven elég a kiégéshez,függ attól is,hogy mikor,hány évesen,milyen állapotban,milyen történések után kezdődik.

Nem saccra megy a játék,ez nem póker.

2022. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Ha azt mondod magadnak már nincsen semmi értelme az életemnek. Eddig a pontig legjobb esetben.
2022. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ez tény, már évek óta. De még bírom
2022. jan. 30. 16:04
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#19 Azt kérdezted mentálisan éppen? Szerintem teljesen mentálisan épen már nem lehet ezen a ponton átlépve.

És minnél több idő telt el az életedből, hogy eljutottál ide annál roszabb a helyzet. Az idő múlásával arányosan fogynak a lehetőségek, potenciális célok esetleges eljövetele - megragadhatósága.

2022. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!