Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális dolog az ha sosem...

Normális dolog az ha sosem voltak barátaim és nem is nagyon igénylem hogy legyen?

Figyelt kérdés

Régebben kicsit zavart, de valamiért nem volt szerencsém igaz barátokat taláni. Amikor nem volt barátnőm sem az rossz volt. De most hogy van úgy érzem teljes az életem. Ő szereti a társaságot, de nekem ezzel nincs bajom, nem zavar ha megy valahova.

Mások is vannak elég egy párkapcsolat?

25f


2022. ápr. 24. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha minden ilyen szuper, és elégedett vagy, akkor ezt a rinyálós kérdést mi ihlette?
2022. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Nekem régebben ugyan voltak barátnőim, de mindenkiben csalódtam, úgyhogy már nem tartok rá igényt. A férjem társasága bőven elegendő.
2022. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbben akkor hanyagolják a barátaikat,amikor kapcsolatuk lesz.

Aztán,amikor gond van, vagy probléma,akkor persze egyből megtalálják a barátokat.

Nálam is így volt,tojtak rám. Én is rájuk,mikor gondjuk volt,mondtam, amit főztek egyék meg.

Ma már semmit nem érnek a barátságok.

2022. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar akkor engem se.Ha te így boldog vagy akkor nincs min aggodnod.Nem is értem minek tetted fel a kérdést
2022. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!