Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnál is van az hogy egesz...

Másnál is van az hogy egesz életében lényegében a szart kapta 90 százalékba ok nélkül, es nincs senkije se család barát párkapcsolat gyerek szóval lenyegeben teljesen egyedul van a világba????

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 11:57
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Es en miert varjam el hogy en csinaljam azt amit mas nem csinal????? Miert mindig nekem támadsz????? Nem akkor hanem altalanossagba beszelek a vilagrol!! A pénz tema
2022. máj. 19. 15:01
 22/45 A kérdező kommentje:
Vagyis te miert varod el hogy en csinaljam azt amit mas nem csinal?
2022. máj. 19. 15:08
 23/45 anonim ***** válasza:
73%

22. Érdekes a barátaimnál nem téma a pénz, pedig minimálbért keresek...

Segíteni akartam neked, de te nem engeded, teljesen negatív vagy. Egy másik válaszolónak is egyből beszóltál, mert azt merte mondani tegyél valamit ahhoz, hogy jó/jobb legyen, azóta sem írt, de gondolom ő a nem normális fejben?!

2022. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
23. Mert a barátság két oldali dolog, ha az egyik nem keres akkor a másik keres és fordítva, ha mindenki arra várna hogy a másik lépjen nem lennének kapcsolatok és barátságok a világban.
2022. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Persze en teszek magamert de csakis magamert hogy jobblegyen ezert is megyek ki külföldre dolgozni pl. Ja de az se normális ha en irok aztan nem ir vissza vagy megiger valamit es nem tartja be!!!!!!! Ebbe is belefutottam en kezdemenyeztem aztanment is a tiltas marpedig tudta ki vagyok kiskorombol ismertem ezek utan mit varsz hogy ilyen vagyok?
2022. máj. 19. 15:38
 26/45 anonim ***** válasza:

26. Jaj már, azt hiszed nem történik ilyen mással csak veled? És ha ilyen van akkor mi van keresel másik barátokat, de az nem normális, hogy emiatt az egész emberiséget elítéled.

Velem is volt ilyen, nem nagy cucc, tovább kell lépni...

Az jó, hogy kimész külföldre ott is lehet barátkozni, bár az előbb még megakartál halni.

2022. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van akivel akarok baratkozni az velem sose akar, nem keres, nem erdeklodik utanam, szoval mar en se keresem mert ennek igy semmi ertelme :(
2022. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Hat de nem csak ez hanem egesz kiskoromtol kezdve csak a rossz történik velem! Nem csak ez hosszu lenne leirni! Exeim a szüleim akik papiron azok inkabb anyam mimtha direkt kuldene valami ezeket az utamba az ilyen ga.. Ne embereket!
2022. máj. 19. 15:59
 29/45 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, úgyhogy igen.
2022. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Te meg nekem szóltál be!!!!!! Mindenbe engem hibaztatsz nem veszed eszre magad???????!!! Nem vagyok negativ csak nem egyezik veled a velemenyem hany eves vagy egyaltalan mert te mar tudhatod hogy en 34!!!!!! Es nő! Miert tan en vagyok a nem normalis?????
2022. máj. 19. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!