Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnál is van az hogy egesz...

Másnál is van az hogy egesz életében lényegében a szart kapta 90 százalékba ok nélkül, es nincs senkije se család barát párkapcsolat gyerek szóval lenyegeben teljesen egyedul van a világba????

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 11:57
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
50%

Igen de nem tudom miert van egy igy

Azer egy legjobb barátot igazan megérdemeltem volna

2022. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Utolsó első kettő nektek egyaltalan nincs senki?
2022. máj. 19. 13:39
 13/45 A kérdező kommentje:
Meg a 6os, mennyi idősek vagytok ha szabad tudni nők agy férfiak?
2022. máj. 19. 13:40
 14/45 A kérdező kommentje:
Vagy* elirtam
2022. máj. 19. 13:40
 15/45 anonim ***** válasza:
59%

4-es vagyok, nézd, lehet nem bunkó vagy csak valami nem stimmel fejben nálad, ez lejön a válaszaidból is. Továbbra is azt mondom, nem mindenki más a hibás csak te nem... Lelehet pontozgatni, de attól még igazam van!

Nem hiszem el, hogyha te kedvesen/normálisan ismerkedsz, barátkozol akkor ne lenne olyan ember, aki szívesen barátkozna veled.

És nem ez nem azt jelenti, hogy könyörögj és alázkodj meg!

2022. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
marpedig de, Zalaegerszegen dolgoztam regen 4 evet most ezt hozom fel peldanak voltak munkatarsaim az alberletbe akikkel laktam jóba voltam veluk valakivel nem mert ok nélkül belemallt es kicse.. Ett velem megse tartom mar velük a kapcsolatot ott se voltak barataim igazan, es rendes voltam. Tudod mi a helyzet egyszeruen kulsore nem vagyok szimpatikus vagy nincs eleg penzem vagy nem vagyok eleg szep mert a mai gusztustalan vilagba ez megy az ilyen emberekhez vonzodnak aki szebb az atlagnal es gazdag de persze ez is a pénz miatt
2022. máj. 19. 14:20
 17/45 anonim ***** válasza:
91%
17. Azóta kerested őket, akartad velük tartani a kapcsolatot? Vagy csak azt vártad, hogy ők csináljanak mindent?
2022. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy hobbid vagy valami programod ahova jársz? Inkább ilyen helyeken érdemesebb barátkozni, mert egy munkahelyen vagy a lakótársak közt nem biztos, hogy van hasonló érdeklődésű ember.
2022. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Akkor egyuttal ezt nekik is lehetne mondani hogy miert nem keresnek engem! Ok es okozat ha engem valaki nem keres azt en se. Gondolom azert nem keres mert nem akar! Nem jarok el semerre amiken keresztul mentem szocfobiam van es gyűlölöm az embereket merhetetlen gyűlölet van bennem es mar elni se akarok!!!!! Komolyan momdom hogy nekem felesleges volt ezert megszuletni hogy szinte semmi jót nem kaptam az eletbe senkitől!!!!!!! En nem vagyok erre a vilagra valo!!! Gyűlölöm ezt a tarsadalmat is minden a penz külsőseg magamutogatas!
2022. máj. 19. 14:33
 20/45 anonim ***** válasza:
59%
Ja, jó. Elvárnád, hogy más azt csinálja, amit te sem csinálsz. Nem gondolod, hogy ők pont ugyanazt gondolják erről, mint te?? Ez a baj, nem hinném, hogy pl. a munkatársaidnak (akik gondolom ugyanolyan fizetést kaptak mint te) csak a pénzed kellett volna...
2022. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!