Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az ember amilyennek született,...

Az ember amilyennek született,olyan lesz egész életében?

Figyelt kérdés
Abban bíztam hogy felnőtt koromra megváltozok.Beszédesebb leszek,nyitottabb,okosabb,bölcsebb,jobban fogok kinézni.Sajnos egyik sem jött be.A magány el fog kísérni egy életen át.30/F

2022. máj. 20. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én otthon lakok, szülők mellett még sem érzem magam lúzernek. 😉
2022. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban egy nagyszájú agresszív kis mitugrász voltam, hazudtam mint a vízfolyás és mindenkinek nekimentem. Ma már igyekszem kedves lenni és utálok hazudni, másokat bántani akár csak szavakkal is. Változni mindig lehet, csak akarni kell és tenni érte.
2022. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Halk szavú voltam még középiskolába is. Rengetegszer megkaptam, hogy keveset beszélek. Most 40 embert irányítok nap mint nap.. elhiheted, hogy ezt nem lehet visszahúzódó emberként csinálni.


Változtass és akkor változol. a semmitől nem fogsz változni.

2022. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!