Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki szokott egyedül strandra,...

Ki szokott egyedül strandra, moziba, kirándulni menni? Szerintetek ciki? Egyedül vagyok mint a kisujjam, de nem akarok ezért otthon ülni.

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 12:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Moziban is voltam már párszor egyedül, túrázni meg évek óta kizárólag egyedül járok.
2022. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhová egyedül járok, mert csakis egyedül érzem jól magam. Nincsen ebben semmi ciki. Az emberek többsége egyébként sem foglalkozik a mások életével, akinek meg nincs ennél jobb dolga, azzal nem kell foglalkozni.
2022. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan helyen dolgozom, ahol rengeteget kell beszélni más emberekkel, ezért is szeretek egyedül menni különböző helyekre. Voltam már egyedül moziban, túrázni, fürdőzni. Igaz, nem vagyok egyedül, de legalább nem kell sokat beszélgetni senkivel. Van egy férjem, illetve barátaim is, de néha jól esik, hogy nem kell mások igényeihez alkalmazkodnom.
2022. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%

Nincs egy barátom sem, így nem járok egyedül sehova itthon kesergem :(

18/F

2022. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én is mindent egyedül csinálok! Az a ciki, ha csak azért nem mész moziba, vacsorázni, stb., mert cikinek érzed.
2022. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Én most egyedül fogok nyaralni menni, lesz benne strand, múzeum, vár, stb. Ciki ez 21 évesen? Nem érdekel, ha igen. Inkább megyek, mert ha másra várok, akkor 10 év múlva is ugyanitt fogok ülni, és várni, mert senki nem áll velem szóba. Nincsenek barátaim. Egy sem. Senki.
2022. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
Kirándulni, várost nézni jobb egyedül, mert arra szánsz időt, ami téged érdekel, nem kell más érdeklődési köréhez igazodni. Nem kell például plázázni vagy posztmodern krikszkrakszkiállításra menni, ha téged a középkori várak vagy a skanzenek érdekelnek.
2022. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!