Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki szokott egyedül strandra,...

Ki szokott egyedül strandra, moziba, kirándulni menni? Szerintetek ciki? Egyedül vagyok mint a kisujjam, de nem akarok ezért otthon ülni.

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 12:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz kirándulni, vannak szervezett túrák, kirándulások, akár városi séták, így nem kell egyedül menned.
2022. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezt sosem értettem. Ha azt mondjuk, hogy "ciki" akkor onnantól magadra zárod a lakást, eldobod a kulcsot és soha nem mész ki?
2022. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy például a mozival úgy vagyok, hogy hacsak nem csajjal/sráccal mész a hátsó sorba, akkor igazából tök mindegy, hogy egyedül nézed végig a filmet, vagy pedig ülnek melletted csendben.


Tőlem még soha senki nem kérdezte meg, hogy miért egyedül vagyok moziban. Nem mintha bárkit is érdekelne, vagy ujjal mutogatnának rád, hogy nézzed már, egyedül jött. Alapból sötét van, maximum melletted ülő tudja, hogy nem vele vagy.

2022. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk tény, hogy jó esik/esne megosztani a gondolatokat, élményt másokkal. Akár egy jó kirándulásnál is jó, ha a végén van kivel átbeszélni, milyen jó volt, mozi után is a filmet.


DE... és szerintem ez a fontos:


Attól, hogy nem osztod meg az élményt, attól még élmény marad. És a magad szempontjából nem mindegy, hogy úgy telt el a napod, hogy egy csomó élmény ért, csomó mindent láttál. Oké, nem osztod meg mással, és? Attól még ott van az élmény.


Ellenben ha nem csinálsz semmit, akkor nem is fog történni semmi, csak céltalanul eltelik az élet.

2022. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
98%
Moziban szoktam csak ezek közül menni. Nem ciki, de azért kellemetlen látni, hogy mindenki a párjával, barátaival jön. Igaz egy-két magányos farkas mindig van rajtam kívül.
2022. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Én például vásárolni/shoppingolni néha szeretek egyedül menni.
2022. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%
Én is járok (mondjuk strandra nem, mert utálom, de a többi helyre igen). Nem gondolnám, hogy ciki. Bár azért nem a legkedvesebb érzésem, mikor pl. a film előtt a moziban megbámulnak a párok.
2022. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Vásárolni mindig egyedül megyek, az esetek nagy részében moziba is. Kirándulni is voltam már egyedül. Nem érzem cikinek, és nem tapasztaltam soha, hogy másoknak bajuk lenne vele. Úgy értem, a mozi jegypénztáránál nem szólnak be, amiért magam vagyok. :)

19L

2022. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szomorú lesz számodra, de attól nézzük a gyakorlati oldaláról: Nem fog vele senki foglalkozni, hogy kivel mész és hova, vagy szerinted az utcán az emberek vagy a boltban vagy bárhol csak rád figyelnek és azon gondolkodnak, hogy na miért egyedül van miért nincs vele más?

Nem, kb " észre sem vesznek ", egy másik járókelő vagy, semmi több, a moziban egy másik néző a boltban egy másik vásárló, se több se kevesebb.

2022. júl. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
98%
Én egyedül megyek mindenhova. Embert nem tudok teremteni a semmiből, tehát ez van.
2022. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!