Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pasiként mennyire elfogadható...

Pasiként mennyire elfogadható vagy épp ciki ha szeretethiányos vagyok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadható. Ez nem egy női érzés, hanem egy emberi érzés.
2022. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hiszen ember vagy, nem gép. Vannak érzelmeid, az érzelmek meg nem ciki dolgok.
2022. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem női érzés, de szerintem az nem valami férfias viselkedés ha pl a srác bújik oda a lányhoz állandóan. De kíváncsi lennék lányok véleményére is ezzel kapcsolatban. Lehet csak én vagyok magammal túl szigorú..
2022. júl. 29. 17:14
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze nyilván vannak érzelmeim mint mindenki másnak, de épp a szeretethiány nem tudom mennyire gyakori érzés. Szerintem lányoknak gyakoribb.
2022. júl. 29. 17:17
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleve kerülöm az olyan pasikat akik azzal vannak elfoglalva hogy mi férfias és mi nem. És szerintem ezzel mindent elmondtam. Érzelmes pasi bármikor jöhet, hímsoviniszta viszont semmiképpen.
2022. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető volt, de én ezzel egyáltalán nem a nőket szeretném megkülönböztetni, vagy magamat és a férfiakat feljebb rendelni.

Egyszerűen csak szeretném tudni hogy egy lány erről hogy gondolkodik. Mennyire lehet az ilyen viselkedés férfiatlan.


De ez máris egy vélemény, egy normális válasz.

2022. júl. 29. 17:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfiatlan. Nyugodtan bújj a kedvesedhez.
2022. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha lenne.. :) De ezt jó tudni. Valahogy én úgy gondoltam még, hogy ezzel "megfojtanám". Még ha szeretne is, lehet túl sok lenne számára. Jó ez meg már egyénfüggő de értitek mire gondoltam.
2022. júl. 29. 17:46
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Lesz majd egy kedves, szelíd lány. És ő is örül majd, ha összebújtok.
2022. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem valahogy sose érdekelt hogy a párom egy Marvel képregényből szalajtott sztereotipikus "férfiállat" legyen. Pont nem érdekel ha nem tudja megszerelni a redőnyt, vagy elsírja magát a Titanicon "férfi létére". Azt pedig kifejezetten kedvelem, ha valaki jobban igényli a szeretet kimutatását, akár hosszú ölelésekkel, csókokkal, bókokkal, vagy apróbb ajándékokkal. Hiszen ha valakit szeretek, akkor ezek a cselekedetek nekem is jól esnek, hogy éreztethetem a másikkal mennyire fontos nekem, vagy boldoggá tehetem. Szóval ezen ne emészd magad, biztos vagyok benne hogy rengeteg nő van még így ezzel rajtam kívül.
2022. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!