Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pasiként mennyire elfogadható...

Pasiként mennyire elfogadható vagy épp ciki ha szeretethiányos vagyok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 17:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ezt hasonlóan gondoltam én is, mármint hogy sok nőnek nem jön be ez a tipikus izomagyú pasi sem.

Egyébként benne lehet a dologban az is hogy nálunk családban pl megvan az a tipikus férfi-női szerep leosztás, aztán innen lehetnek bennem ilyen elképzelések.


Amúgy összességében nem vagyok az a nagyon érzékeny típus sem, sírós sem vagyok, de persze van hogy valami engem is elszomorít tehát nem küzdök mindenáron az érzések ellen.

2022. júl. 29. 19:29
 12/17 A kérdező kommentje:
Viszont komolyan meglepett amit írtok, én képzeltem akkor hülyeséget. Köszi az eddigi válaszokat. :)
2022. júl. 29. 19:32
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfogadható, sőt egyenesen egyedi, ha vállalod az életben. A faszik többsége nem igazán mutat őszinte érzelmeket, azt hiszik ez férfias.:))) pedig kurv...ra gyerekes.
2022. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Én olyan férfival/fiúval, akinek annyi lelki világa van, mint egy darab kőnek, össze se jönnék. Én is eléggé érzelmes, bújós vagyok, és nyilván szükség van valamennyire arra, hogy a partner is az legyen, különben nem fogja tolerálni, hogy sokat akarom szeretgetni.

Egyébként szerintem a legtöbb olyan lánynak, aki bújós természetű, ez csakis pozitívum lehet, legalábbis én imádnám, ha nem lenne az az érzésem, hogy kényszerítenem kell a párom, hogy bújjunk össze, mert magától is akarná

2022. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan pasit aki szeretethiányos és egyaltalán nem tartom cikinek.Jólesik hogy bújik és ölel nem kell mindig ez a pasi szöveg hogy ők kemények / vagyis annak mutatjak magukat/
2022. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy ciki vagy nem ciki. Mindig minden úgy van jól, ahogy természetes, ahogy benned a teremtő megteremtette. Ha igényed van a szeretetre, akkor el kell érni, hogy olyan ember legyen melletted, akitől azt a mennyiséget megkapod, ami kielégít. Máskülönben csak szenved az ember. Nekünk, nőknek tényleg az a normális és aranyos, kedves, akivel össze tudunk bújni. Az, hogy az interneten mutogatják magukat az izomagyúak, azt le kell sz*rni.
2022. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Jobb mintha drogoznál meg szexelnél mindenféle csajjal akivel összefutsz.


Szerintem cuki.

2022. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!