Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet kijönni a magányból?

Hogy lehet kijönni a magányból?

Figyelt kérdés
Jó messze költöztem a szülővárosomtól mert rengeteg rossz emlék köt oda, az ottani barátságok amik az iskolában kötődtek amúgy is véget értek. Nővel sosem voltam (pedig igényelném, pláne a szexualitást). Munkahelyen néha beszélek emberekkel de jórészük sokkal idősebb, vagy olyanok akikkel nem szeretnék munkán túl kapcsolatot tartani. Online közösségek kb halottak meg gyökér a társsaság szóval nemigen tudok beszélni senkivel hosszabban (pedig ezt is igényelném). 22/f
2022. okt. 13. 04:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Zavar hogy betegség miatt nem tudok érvényesülni az életben sehol, se munkában se nőknél. Az emberek ugyanúgy működnek mint az őskorban csak már van fenszi okostelefonjuk.
2022. okt. 13. 04:13
 2/17 A kérdező kommentje:
Bár képes lennék az öngyilkosságra, a létezésnek semmi értelme
2022. okt. 13. 04:16
 3/17 A kérdező kommentje:
Megfogok őrülni nincs kivel beszéljek, meghogy nem tudom megoldani az életemet.
2022. okt. 13. 04:30
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Tánciskola, művelődési ház, hasonló betegséggel élők csoportjainak felkeresése.

Az online közösségeket lehet halottnak tartod, de biztosan vannak témák, dolgok, amik érdekelnek, elindulhatsz érdeklődésednek megfelelő Facebook csoportokat keresni, a közös érdeklődés jó alap az emberekkel való beszélgetéshez és akár találkozáshoz is.

Ha nem Facebook akkor fórumokat is kereshetsz.

2022. okt. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Szomszedok munkahely kollegak es azok osszes kapcsolatrendszere

Szabadidodben ahol vagy pl edzés tanfolyam


Egy uj hely tele van uj lehetosegekkel kihivásokkal. A felfogásodon állits.

2022. okt. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozz valamilyen klubhoz, csapathoz, csoporthoz. Én pl a fb-on találtam túrázós csoportot, mert imádom a természetet.

Valamit csak szeretsz te is, és azzal kapcsolatban ismerkedj!

Az öngyilkosságot felejtsd el!

Ezenkívül ismerkedj lányokkal!

Akár itt a gyakorin, vannak magányos lányok, akik örülnének neked.

Esetleg írj rá régi osztálytársra, akárkire.

Vannak vallási közösségek is, ott is lehet ismerkedni, vagy valamilyen programra elmenni.

Millió a lehetőségek száma.

2022. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Facebookot nem használom mert hülyeségnek tarton, a discordot használom csak. A nőkkel az a baj hogy (szerintem) hátrány a betegség. Régi osztálytársak hidegen hagynak, gyk-n csajozni meg szerintem ehh. Nem vagyok vallásos.
2022. okt. 13. 13:09
 8/17 anonim ***** válasza:

A gyk-s csajozást szerintem itt senki se írta.

Nem kell bekövetni senkit Fb-n, az információs dömping stb engem is idegesít, de a csoportokhoz csatlakozásra és beszélgetésre, mások megismerésére jó lehet. Nem kell függővé válni, se magamutogatókat nézegetni (a követésüket is le tudod állítani)

Ezen kívül:

Tánciskola, művelődési ház, horgászat, bármi amire lehetőség van helyben vagy közeli nagyvárosban...


Szerintem ha arra koncentrálsz hogy "hogyan kezdjem el" az többre fog vezetni minthogy a "ezt ezért nem, azt azért nem, amazt meg amazért nem".

2022. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az ismerkedésednek te magad vagy a legfőbb akadálya. Gondold végig, hogyan tudnál változtatni a hozzáállásodon. Jelenleg szerinted minden lehetőség hülyeség, mindenki közömbös számodra. Ha ez így marad, akkor te egyszerűen nem akarsz ismerkedni, még annak ellenére sem, hogy nem érzed így jól magad.
2022. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Perpill megvagyok zuhanva, megesik.
2022. okt. 17. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!