Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet kijönni a magányból?

Hogy lehet kijönni a magányból?

Figyelt kérdés
Jó messze költöztem a szülővárosomtól mert rengeteg rossz emlék köt oda, az ottani barátságok amik az iskolában kötődtek amúgy is véget értek. Nővel sosem voltam (pedig igényelném, pláne a szexualitást). Munkahelyen néha beszélek emberekkel de jórészük sokkal idősebb, vagy olyanok akikkel nem szeretnék munkán túl kapcsolatot tartani. Online közösségek kb halottak meg gyökér a társsaság szóval nemigen tudok beszélni senkivel hosszabban (pedig ezt is igényelném). 22/f
2022. okt. 13. 04:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy segítséget kellene igénybe venned, mondjuk pszichológust.

Ha látod, hogy szükséged van segítségre, az már az első lépés a problémamegoldás felé.

Ha nem szeretnél menni szakemberhez, akkor ülj le, gondold át alaposan, hogy te magadtól min tudsz változtatni, mennyiben vagy képes másképp is viszonyulni ehhez a kérdéskörhöz!

Sok sikert!

2022. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Perpill megvagyok zuhanva, megesik."


Mi idézte ezt elő?

2022. okt. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12.Ez általában random
2022. okt. 27. 06:25
 14/17 A kérdező kommentje:
Bár most próbáltam visszahódítani valakit sikertelenül, szóval vettem némi italt így éjszakai műszak után.
2022. okt. 27. 06:25
 15/17 A kérdező kommentje:
És olyan szétszórt vagyok hogy az egyik sör alkoholmenetes lett, ment is a kukába.
2022. okt. 27. 06:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem fog segíteni a problémák megoldásában.

Ez 100%, sokan tudnák ezt elmondani, akik italba fojtották bánatukat.

2022. okt. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az alkohol tovább rontja a helyzeted.
2022. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!