Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülélők - általában mivel...

Egyedülélők - általában mivel töltitek el az időtöket miután befejeztétek a kötelező napi robotolást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez mindenkinél és minden egyes nap változó tud lenni - de nagy általánosságban tettem fel a kérdést, hogy nálatok hogyan alakul egy átlagos munkaidő utáni délután. Van, aki pl. örül, ha hazaérve kipihenheti magát, és van, aki aktív időtöltéssel, szórakozással, sportolással, vagy éppen tanulással tölti el az idejét.

2022. okt. 27. 14:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Csoda, itt általában ha valakiről kdierül hogy lány már akkor árad a privi, az egyéjszakás kalandos megjegyzés meg amolyan keringőre felhívás itt egyeseknek. :D
2022. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%
Csak azt nem vagom higy moert hiszi azt mimden ferfi hogy itt csak szep lanyok vannak, lehet hogy 120 kilos mangalica, aztan mar a legtobb ferfi meg akarja dugni, pedig azt se tudjak hogy nez ki
2022. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

22: Nem vagyok mangalica az 54 kg-al. :P

Mert a pasik a neten mindent szépnek gondolnak és fantáziálnak, mert élőben nem jött nekik össze. :P

Tisztelet a kivételnek. :)

2022. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!