Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hány éves kortól nem normális...

Hány éves kortól nem normális az ha valakinek nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 10:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%
Neten ismerkedni szinte halott ügy egy átlagos férfinak, az nem segít.
2022. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Tehát a férfi ne legyen nyuszi, de a csaj lehet?"


Bárki lehet nyuszi!


A kérdés csupán az, hogy kinek s mikor érdemes vagy nem érdemes vagy megéri-e.


Ha én ismerkedni akarok, akkor nem engedhetem meg magamnak azt, hogy nyuszi legyek.


Persze, mindenre van ellenpélda.


Szerintem nem kell dumagépnek lenni, de azért két kuka eléggé unalmas lenne hosszú távon egy párkapcsolatban... (és szerintem a humorérzék az alap s nem a kockahas).


Szóval valahol az arany középút a nyerő és nem csak a végletek léteznek.


Az viszont tény, hogy rengeteg a szélhámos!


Kocsmárosnéval viszont még nem találkoztam.


Lehet azért, mert nem iszom alkoholt! :D

2022. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintetek érdemes kinyilvánítani egy eleddig jó ismerősi kapcsolatban, hogy többet szeretnék a lánytól? Nagyon kedves velem (kutyával szoktunk találkozni) és néha egész sokáig beszélünk, de nem akarom elrontani azzal, hogy nem ad egyértelmű jelet, én meg nyitok ennek ellenére. Már az is elbizonytalanít, hogy közösségi oldalakon aktív és ismerősöm, mégse nyilvánít tetszést semmire, ha hetente néhányszor megosztok.
2022. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
85%

#23

biztos, hogy veszett ügy

2022. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Miért? Ennyit jelent a lájk? :)
2022. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

23: szerintem érdemes!


Max. elutasít és akkor mi van?!


Szerintem jobb a biztos, a bizonytalannál.


Mert onnantól tovább tudsz lépni és nem fecsérled el a drága idődet felesleges ábrándozásokra, hanem éled az életedet és megtalálod a boldogságod valahol máshol.

2022. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, annyi hlyeségen tudtok agyalni/aggódni, hogy következő életemben ffi akarok lenni, aki ellenpélda lesz!


Megszólítok majd bárkit, aki tetszik, beszélgetek fűvel-fával, udvarolni fogok és xarok rá, hogy ha valaki elutasít, megyek tovább, amíg meg nem találom a párom és az élet nem kárpótol a sok befektetett munkámért!


:D

2022. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Az is teljesen jó ha egész életedben nem volt párkapcsolatod. Az a lényeg hogy boldogan élj
2022. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!