Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hány éves kortól nem normális...

Hány éves kortól nem normális az ha valakinek nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 10:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
16-17 eves kor utan,ha nem volt parkapcsolatod,akkor vmi nem stimmel veled.
2022. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem 25 alatt ez általában megtörténik, ha szeretné az ember. De ha nem, azzal sincs semmi baj, még nincs lekésve semmiről.


Viszont


1. nem kell mindenkinek párkapcsolat.

2. a párkapcsolat 2 emberen múlik, tehát elég, ha egy embernek megfelel hogy tapasztalatlan vagy, nem kell aggódnod a társadalom véleménye miatt.

3. ezer oka lehet annak, hogy valaki később kezd ebbe bele. Pl más volt a prioritás (pl egyetem, munka, utazós életmód stb), nem volt célja ez korábban, beteg volt, beteget gondozott, lelkileg sérült volt stb.

2022. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
A magyar társadalom körében ez kb. már a 0. évtől számít annak.
2022. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ebben nincs olyan hogy normális, tekintve, hogy ideális helyzetben mindenki a saját dolgávl törődne, így a gyakorlatban semmi köze ahhoz hogy a másik embernek mikor vn vgy nincs kpcsolata
2022. okt. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
5 csak akkor ha nem fél a csalódástól..és van ereje mosolyogni idegenekre lelki betegként is
2022. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

15: a csalódás az élet velejárója! Aki pedig fél, az csak félig él.


Nyilván soha nem fog nyerni az, aki feladja...


A lelki betegséget pedig érdemes kezeltetni, mert aki magával sincs jóban, az mást sem fog tudni szeretni, nemhogy mosolyogni rá, ami pedig a bizalom alapja..

2022. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem kötelező ismerkedni, és nem is kell erőltetni!


Van, aki jobban érzi magát egyedül és attól még lehet normális ember.

2022. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
16 érdekes, mert a csajok sose közeledtek hozzám. Tehát ők félhetnek nyugodtan, nem kell tenniük semmit az ismerkedéshez. Míg én bármit vállaljak be. És ezt mindenki tök komolyan gondolja. Érdekes a kettős mérce.
2022. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
35%

18: az a mérce csak a fejedben van! :)


Én mindig megtettem, amit meg tudtam tenni és aztán a pasin múlott a többi.


De alapvetően igen, a ffi dolga lenne a kezdeményezés, ne legyen nyuszi!


Bár jó, hogy nyuszik is vannak, mert vannak nők, akik meg vadászni szeretnek, ők a dominá(nso)k! :D


Egyébként ha nem mosolyogsz, nincs humorérzéked, nincs pozitív kisugárzásod, vagy jó külsőd vagy millióid, akkor mégis mi a tkmért közeledjen feléd egy csaj ?! :))

2022. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%

Tehát a férfi ne legyen nyuszi, de a csaj lehet?


dominá(nso)k? mondjuk ezerből egy! A többi csak nagyhangú bunkó kocsmárosné.


"Egyébként ha nem mosolyogsz, nincs humorérzéked, nincs pozitív kisugárzásod, vagy jó külsőd vagy millióid, akkor mégis mi a tkmért közeledjen feléd egy csaj ?! :))"

Ez jogos is. De mégis számtalan példa van, hogy ezekből egy sincs meg, mégis van barátnője. Ennek egyik oka lehet, hogy kutatások szerint a nők olyan férfiakhoz vonzódnak, ahogy az apjuk nézett ki. Sokan eleve nem mernek egy edzett, kockahas pasival kapcsolatot kezdeni, mert nem érzik egy szinten magukat, és így maradnak az aputestűek. Amit én gondolok még, az a nagy dumakészség: lökni a rizsát, mindegy, hogy hazugság, de hangozzon jól. Ez indít be sok csajt. Nekem ez nem megy, mert én az egyenességre törekedtem és nem szeretek dumálgatni. Ez olyan dolog, amit nem tanítanak, hanem a személyiséggel jön: a szélhámosok előnyben.

2022. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!