Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik azt tanácsolják a magányo...

Akik azt tanácsolják a magányos, kiközösített embereknek, hogy menjenek ismerkedni, ők miért teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ez így furcsa kérdésnek tűnhet, de pl. ma is láttam hogy valami magányos emberkének akinek huszon valahány évesen sem volt kapcsolata se meg semmi, ilyeneket tanácsolnak hogy szedje magát össze és menjen ismerkedni.

Mintha ez ennyin múlna. Én pl. rengetegszer próbáltam, ennek köszönhetően egy lelki roncs vagyok a sorozatos visszautasítások, ignorálások, hazudozások és megalázások miatt, és már emberek közé sincs kedvem menni, nem hogy még ismerkedni.

Másoknak miért kell ilyen tanácsokat adni? Kinek akarnak ártani vele, a szerencsétlennek, hogy még több negatív élményt gyűjtsön és a végén ne adj'Isten kiugorjon az ablakon, vagy azoknak akikre ismerkedés címszó alatt megpróbálná ráakasztani magát, mikor azok undorodnak a népszerűtlen emberektől? Mindenkinek rossz egy ilyen szituáció, nyilvánvaló, hogy az ilyen emberekkel (akiknek itt a gyakorin már külön gúnynevük is van, "incelek") senki nem fog szóba állni, főleg nem ismerkedni vagy haverkodni, szóval mindenkinek jobb lenne ha otthon gépeznének vagy bármi amivel ők is le vannak kötve meg mást se zavarnak vele aki a tökéletes kis életét éli. Pont elég rossz nekik így is, miért kell még rúgni is beléjük egyet, hogy elküldik őket céltáblának egy lehetetlen küldetésre?



2022. nov. 16. 22:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

"akiknek itt a gyakorin már külön gúnynevük is van, "incelek""


Csak megsúgom, az incelek azok mindenhol incelek, nem csak itt. És mondható, hogy gúnynév, de sajnos tökéletes kórképet ad az adott illető elcseszettségéről.

2022. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
69%
Mert így lehet új embereket megismerni, fogalmából eredően. Természetesen nincs garancia rá, hogy bárkit is megismersz, abból bármi komolyabb is lesz. Az viszont garantált, hogy ha nem ismerkedsz, akkor nem is fogsz senkit megismerni.
2022. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy mondjátok, ha nem így van, de mégis mi mást lehet ezeknek írni? Ha az "inceleknek" őszintén, tiszta szívből leírom, hogy maradjanak otthon és kíméljenek meg mindenkit önmaguktól akkor engem szólnak/pontoznak le és maga az "incel" is nekem fog esni, mert nyilván nem ezt a választ várja amikor segítségért kiált.
2022. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%

9

a tesód barlangban él? még a legjóképűbb 190+ centis, hulk kinézetű férfiakhoz se merne odamenni egy nő sem, aki átlagos kinézetű azt meg olyan szinten elküldik a nők a p-ba hogy öröm nézni

2022. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

"Mintha ez ennyin múlna"


Mert ennyin is múlik. Az, hogy veletek kínlódni kell, mert egy normális emberi kapcsolatot nem bírtok fenntartani, nem jelenti azt, hogy egy egészséges, normális embernek nem tényleg csak ennyin múlik. Nekünk, akiknek vannak barátai és viszonylag sok ponton kapcsolódnak sok emberhez, ez teljesen magától értetődő. Nem, nincs rá black magic meg egyéb furfangosság, ha jóban akarsz lenni emberekkel, össze kell velük ismerkedni, meg kell őket ismerni, beszélgetni kell velük dráma meg hiszti helyett.


Annyi ilyen magányos emberrel próbáltam meg barátkozni, mert komolyan sajnáltam őket és gondoltam oké, nekem ez könnyen megy, legyek akkor én a kezdeményező. Többségetek arra sem méltatott, hogy a második üzenetemre válaszoljon, vagy ha mégis, végig én törtem magam, hogy beszélgessek, érdeklődjek, jóhogy már nem udvaroljak, mert kaptam az egyszavas válaszokat meg a személyes találkozó alóli kibújdosást. Nem erőszak a disznótor, de az emberi kapcsolatok kölcsönösségre épülnek. Amíg nem teszel értük te is és nem próbálkozol akár olyanoknál is, akik utólag nem érik meg az időt és az energiát, addig nem lesz részed semmi jóban.


Az meg, hogy egy aggszűz huszonéves nem tud mit kezdeni magával, a vicc kategória. Lehet, mondom csak lehet, hogy ha barátkozni és nem romantikus emberi kapcsolatokat építeni tudna, a párkereséssel sem lenne baja. Az emberekhez nem csak akkor kell szólni, mikor akarsz tőlük valamit (például dugást, párkapcsolatot), hanem kb bármikor, amikor úgy érzed, hogy valakire kíváncsi vagy. A többletet vagy adja a helyzet vagy nem. De mintha titeket teljesen hidegen hagyna a másik lénye...


Abban különböztök a többiektől, hogy romlott az agyatok. Mások hibáztatása helyett én ezen kezdenék el dolgozni, ha nem akarok egyedül megdögleni.

2022. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%

14

Nem igazán az a típus. A nők általában a pofátlanul nyomulós pasikat szokták elküldeni a p-ba, de tizedmásodperc alatt. Az már más kérdés, hogy általában az átlagos, vagy az alatti kinézetű pasik szoktak nyomulni.


"még a legjóképűbb 190+ centis, hulk kinézetű férfiakhoz se merne odamenni egy nő sem, "

De, oda mernek menni, miért ne mernének?

2022. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
Nem mernek azok, max a prostik
2022. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%
Röviden és tömören: Ha nem születtél Chadnek, akkor neked véged. Ez az igazság, kár vitatni.
2022. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2%
Én mindig azt tanácsolom, hogy kössék fel magukat erre lepontoznak :_)
2022. nov. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%

#19


Szégyelld el magad! Ment is a lepontozás.

2022. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!