Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire normális hogy ennyire...

Mennyire normális hogy ennyire magányos vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, nincsenek barátaim, társaságom nincs, legutóbb kb 20 évesen voltam bulizni. Barátaim sosem voltak, mindig magányosnak éreztem magam. Barátnőm sem volt még.

Hétköznaponként kb csak a munka teszi ki a napjaimat. Hétvégente pihenek, vásárolok, jó időben biciklizem, sétálok. Kb ennyi, más programom nincs már évek óta, beszélgetni sem nagyon szoktam a családtagjaimon és pár munkatársamon kívül.

Normális hogy ennyire egyedül vagyok és ennyire egyhangú, unalmas életem. Szeretnék megismerni új emberek de mivel nem avgyok nagyon beszédes, meg érdekes személyiség így nem érdeklem az embereket.


Más korombeli tele van emberekkel, programokkal. Végülis az lehet a jó meg a normális.


2022. dec. 11. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy nem vagy egyedül.
2022. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól mondja a 2-es. Népes a tábor, egyre népesebb.
2022. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!


Ne akarj más lenni, mint aki vagy !

2022. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez a helyzet velem is, de én még csak 24 vagyok.
2022. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezzel sajnos én is így voltam. De aztán eljutottam egy pontra amikor azt mondtam, hogy itt az ideje, hogy végre nyissak mások felé és próbáljak barátokat szerezni.
2022. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!