Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom az emberek társaságát?

Utálom az emberek társaságát?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy voltam vele,hogy pl az osztályban kellett 1 barát,aki valódi barát volt,aztán bármi jöhetett,megvoltam azzal az egy emberrel.Számomra egy 4 fős társaság az,ami még elviselhető. De amikor az utcán szembe kell mennem egy csomó emberrel, legszívesebben futnék,hogy minél hamarabb kikerüljek közülük. Szeretek hosszú beszélgetéseket folytatni egy-egy emberrel, de a nagy társaságban történő adomázás nem a kenyerem.Mások is vannak így ezzel?17 f

2022. dec. 21. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Keress fel egy pszichológust.
2022. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Orvos kell neked sürgősen
2022. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
én is így vagyok vele, sőt még jobban utálom az embereket mint te. 4 embert nem tudnék egyszerre elviselni, max egyet
2022. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Szociofobia, kezelni kellene mielott szociopatia lesz belole.
2022. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Bizony, ez szociofóbia, keress fel egy pszichológust vagy pszichiátert mert ha hagyod ezt tovább fejlődni, te leszel az utálatos magányos emer aki mindenkit is gyűlöl. Azt a fél marék barátot meg könnyen el lehet veszíteni.


Nem az a gond, hogy nem csípik az ilyen embert, hanem az, hogy mivel elviselni sem vagy képes őket, így nem is lesz senki körülötted. Csak az utálatos akárki leszel akit minél ahmarabb letudnak és annyi, te meg begubózva gyűlölködsz majd. Nem 60 évesen, de akár már 25-30 évesen is.

2022. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nincs semmi bajod, egyszerűen nem vagy társasági ember.

Én hosszútávon egyetlen embert szeretek magam körül. Utálom a nagyobb társaságot, családi eseményekre sem járok egyet kivéve, ezt is csak a párom miatt. Nem akarom mindig egyedül hagyni. Nekem+ 2 ember már tömeg. Ettől még nincsenek se gyilkos hajlamaim, se elmebeteg nem vagyok. Csak más szemèlyiség vagyok. Szimplán nem szeretem a sok embert magam körül. Ha nem a párommal vagyok éppen, akkor egyedül érzem igazán jól magam.

Ha valami olyan családi esemény van, amin sokan lesznek, inkább igyekszem kifogást keresni, hogy ne kelljen mennem, vagy hónapokkal előtte már stresszel a dolog.

2022. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Minek kell ehhez orvos? Az emberek idióták, persze hogy nem lehet őket elviselni. 4 ember egyszerre? Pont 4 emberrel több a kelleténél.
2022. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Azért azt ne mondjuk már, hogy az normális, hogy valaki a saját családját sem képes elviselni (pusztán a létszám miatt. Ha idióták az más tészta).


Ráadásul itt nem arról van szó, hogy "nehezen viselem el őket" hanem arról, hogy "utálom az emberek társaságát". Az egyik egy semleges dolog, a másik egy kimondottan negatív hozzáállás.


Utálni, gyűlölni puszta létezőket nem egészséges dolog.

2022. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8. Miért kell szavakon lovagolni? Szimplán vannak akik nem szeretnek emberek között lenni. Ez a lényeg.
2022. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9, két különböző jelentésű szó esetében szerintem érdemes odafigyelni a szavakra... Merthogy sokan vannak akik utálnak másokat csakúgy. Az ilyenekből lesz végül az a néni, aki elvágja az ipari alpinista kötelét, aki ép az ablakokat mossa, mert zavarta a kilátásban, vagy a 10 perce az ablaka alatt normálisan beszélgető emberekre savat önt.... Saját magát felhergeli a végletekig és végül teljesen egyszerű jelenetekre nagoyn radikális éa agresszív választ ad.
2022. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!