Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom az emberek társaságát?

Utálom az emberek társaságát?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy voltam vele,hogy pl az osztályban kellett 1 barát,aki valódi barát volt,aztán bármi jöhetett,megvoltam azzal az egy emberrel.Számomra egy 4 fős társaság az,ami még elviselhető. De amikor az utcán szembe kell mennem egy csomó emberrel, legszívesebben futnék,hogy minél hamarabb kikerüljek közülük. Szeretek hosszú beszélgetéseket folytatni egy-egy emberrel, de a nagy társaságban történő adomázás nem a kenyerem.Mások is vannak így ezzel?17 f

2022. dec. 21. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10. Kicsit üldözési maniád van és összeesküvéselméleteket gyártasz, általad ismeretlen emberekről. Ítélkezel, pedig semmit nem tudsz rólunk, egyszerűen csak elítélsz embereket csak mert másmilyenek mint te, csak mert nem érted meg őket, és ettől megijedsz, félsz.

Csak mert nem tudod átérezni azt amit ők.

Lehet hogy egyik másik rosszul fogalmaz.

Én is sokszor mondom úgy, hogy utálom az embereket, egész egyszerűen mert túl sok okozott csalódást és már rég kerülöm a társaságukat, mert a legtöbb ugyanolyan. Ítélkezők, buták, kárörvendők, rosszindulatúak, kegyetlenek satöbbi.

Az emberek 95%-a ilyen. Mit kellene rajtuk szeretni? Ettől még nem érzek késztetést savat önteni rájuk, vagy bárhogy fizikai sérülést okozni. Ez teljesen más kategória.

2022. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok vele

18f

2022. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
11, bocs, ez egy olyan felület ahol csak a leírt szavakból lehet kiindulni, más infónk nincs egymásról. És ha valaki azt mondja, hogy utál valakit, akkor én azt fogom alapul venni, hogy ő utál valakit. Nyilván, mögé érthetek dolgokat amiket gondolok, hogy gondol, de ez nem feltétlen célravezető.
2022. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ezért tartok mindig egy töltött pisztolyt az éjjeli szekrényemen. Hogy ha be akarnának törni akkor főbelőhessem magam, így el tudom kerülni hogy emberekkel kelljen találkoznom
2022. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen. Énis hasonlóan gondolkodom. Nekem elég lenne egy barát is csak normális legyen de nehéz találni. Ha utcán látok ismerősöket kikerülöm csak hogy nehogy kelljen velük beszélnem.
2022. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!