Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lesz egy introvertáltna...

Hogyan lesz egy introvertáltnak párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 11:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerencse,ha van egy extro akinek annyira bejön hogy elkezd vele beszélni,vagy valaki akit kiskor óta ismer
2022. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk hozzadhasonloval talalhatsz tarskereso oldalon.

Csak nehez…

2022. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
Hogy kinéz egy másik introvertáltat, és megismerkedik vele.
2022. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

#13 ha egy igazán introvertált megismerkedik egy ugyan ilyennel, annak nagyon gyorsan veszekedés és tiltás lesz a vége valamelyik oldalról :D Két dudás nem fér meg egy csárdában, tapasztalat... Ez az életmód NEM párkapcsolat kompatibilis, ilyen hülye fals képzeletekkel kár ringatni magatokat, lehet bejön, de nagy rá az esély hogy az ilyen ember egész életében egyedül marad. Nem véletlen lett magányos farkas már a legelején... Mármint azok akik ezt az életet választották, nem a szánalmas balphaszok akiknek csak ez jutott :D


https://www.youtube.com/watch?v=syEDu6AihFs aki ezt örömmel hallgatja, magára ismer, és nem fogják el rossz érzések az már eleve fel van készülve az örökös magányra, és nem bánja egyáltalán.

2022. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Introvertált vagyok, de sosem volt gondolom ismerkedés téren. Most nyilván arra gondolsz, hogy introvertáltként kevesebb helyre mész, így kevesebb lehetőséged van ismerkedni, de haló ott az internet. Én a barátnőim 1 kivételével mind a neten ismertem meg, a gyikről is lett, meg tinderről is. Introvertáltként sokkal könnyebben tudok ismerkedni és kibontakozni írásban, legalábbis addig, amíg meg nem történik az első randi. Ez gyakorlatilag az előnyömre is válik. Szóval nem, egyáltalán nem nehezebb ismerkedni, csak nem egy buliban találod meg a párod, hanem online.
2022. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Úgy gondolom, nagyon nem mindegy az introvertáltság foka, és az sem, hogy társul-e mellé szociális fóbia, vagy vmilyen mentális zavar.


Én egész egyszerűen introvertált vagyok, mentálisan rendeben vagyok, de az introvertáltság egy spektrum, egy skála. Sőt, adott egyénnek élete során változhat is a helye a skálán. Kisiskolás koromban például intro/extro között voltam félúton, előtte, meg azóta viszont sokkal közelebb az intróhoz.


Nálam a helyszín, és az anyagi problémák a fő akadályok, valamint hogy a mai világ tele van felszínes, rosszindulatú emberrel, akikre nem igazán vagyok kíváncsi, legfeljebb bartel szinten. Szóval nagyítóval kell keresnem az épkézláb, önállóan gondolkodó, tartalmas lelkivilágú, jóindulatú embereket, mint amilyen én magam vagyok.


Ez is akadály számomra mind barátkozásban, mind pedig társkapcsolat megtalálásában.


A kamaszkorom teljesen más volt, akkoriban még szégyenlős voltam, de kb 19 éves korom óta már semmi gondom a csajozással, leszámítva az említett nehéz körülményemet, amik miatt elég hézagos a nemi életem, úgyszólván.


18 évesen kezdtem flörtölni, 19 évesen meg egy bulin összejöttem első párommal, pár évre. Igen, bulin. Bár intro vagyok, és egyedül lennem épp oly fontos, mint másokkal ("másokkal" / értsétek: ha lehet, kettesben valakivel), a zene a mindenem, így eljártam koncertekre is (manapság már kevésbé).


Jelenleg is magányos vagyok, mint általában. Pedig jó volna normális barátokra lelnem, meg párra ismét.

2022. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Első válaszolók pont megmondták, nehezen és szerencsével. Pont így. Én is nagy intronak gondoltam magamat, ezért épp ilyen emberekkel, ilyen körökben kezdtem barátokat szerezni a neten (mivel persze nem voltak). Persze pár extroval is összehozott a sors. Arra jöttem rá, hogy mégse vagyok teljesen olyan, mint a nagy introk, az extrok pedig teljesen lenyűgöznek. Tehát inkább szociális analfabéta vagyok, mint intro. Nő vagyok, a húszas éveim közepén lett az első rendes kapcsolatom, társkeresőről. Máshol esélyem se lett volna, sőt azt gondoltam, hogy ott is teljességgel kizárt lesz.
2023. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
Az introvertalt és a szociális fobias nem ugyanaz.
2023. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
Mert általában és kultúrálisan az ilyen tömegpszihózis ellenére kétlem gátolom, jómagam komponens vagyok a dologban akár a nincstelenségig is elmenve!
2023. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az introvertált pasi vonzó is lehet, mert az introvertáltak hűségesek és ragaszkodók. A nő számíthat rá, hogy nem hagyja el.
2023. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!