Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi ami a leginkább közös a...

Mi ami a leginkább közös a magányos(értsd pár nélküli/barátnő nélküli/alkalmi nélküli) férfiakban?

Figyelt kérdés
Szerintem a karrier és a pénz hiánya(nyilván nem éhezik de nettó 300 ezer ft alatt keres)

2022. dec. 31. 18:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
Egy idő után úgy is belefásul az ember, engem kb 24-25 éves koromig bántott igazán ez a dolog, nem mondom hogy nem gondolok azóta is rá néha hogy jó lenne egy pár de közel sem annyit. Ez van ezt a lapot osztotta a sors.
2023. jan. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%
Kövérek és csórók. Ez a közös
2023. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Normális családban nőttem fel, apa és anya példa is megvan. Nemrég költöztem "vidékről" (bár még mindig irtózom, ha ezt hallom a nem budapestiek megnevezésére) fővárosunkba. Nem kolbászból fonják itt sem... Stabil, fix munkahelyem van kedvezményekkel, de nem milliós fizetéssel. Ismerősöm nem sok, társkeresés...tény, h több a lehetőség, a "sokaság", amiből választani lehet, de sok hölgy (bőven 30 felett is) még mindig az elérhetetlen álompasi kategóriát kergeti és/vagy még nem heverte ki az exét és nincs készen egy kapcsolatra. Nem általánosítok, a tapasztalataimat írom le. Jómagam nem tartom kövérnek, de csórónak sem, viszont megfontolom mikor mennyit költ(het)ek. Nem vagyok Brad Pitt, de olyan sem, aki ha lemegy a bányába, feljön a bányarém. Ja és nincs autóm. Gondoltam Budapesten felesleges...de budapesti társkeresési tapasztalataim alapján bizony ez is hátrányként jött fel.
2023. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy rossz helyen keresnek, túl nagy elvárásokkal. Pl. utolsó, én Pesten élek, 20-26 éves korosztály, diplomás emberek, és inkább a kivétel az autó, mint a szabály. Pesten semmi értelme, nekem inkább hátrány egy pasinál ha van autója, mert azt mutatja, nem értelmesen osztja be a pénzét.
2023. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a válaszod, 24-es!


Nem a 20-26 éves korosztályban keresgélek társat és nem róluk írtam tapasztalataimat, de köszönöm, h megoszttat a tied ebben a korosztályban. 20-26 éves koromban még magasak voltak az elvárásaim nekem is egy társat illetően, manapság azért már bőven más dolgok fontosak nekem a nagy Ő-ben (tehát már csak 1-2 kritérium van, amiből nehezen engedek).

2023. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Puszta kíváncsiságból, 20-26 évesen volt partnered, aki megfelelt az elvárásaidnak?
2023. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


20-23 éves koromig távkapcsolatban éltem egy ~280 km-re lakó lánnyal. Nem volt a legjobb időszaka életemnek, de volt már rosszabb is.

2023. jan. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!