Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha úgy érzem a szívem...

Néha úgy érzem a szívem megszakad és nincs kivel megbeszélnem semmit, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Teljesen magamra maradtam az életben, mindenkiben csalódtam és néha úgy érzem belepusztulok ebbe az életbe, azokat akiket szerettem bántottam, néha emiatt úgy érzem megszakad a szívem, már senki nincs mellettem, mindenkit ellöktem magamtól. Egyedül érzem magam a világban, és mostanában úgy érzem haldoklok.

2023. jan. 3. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Keress egy pszichológust, és vedd fel a kapcsolatot a szeretteiddel.
2023. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én szivesen beszélek veled ha csak itt is de meghallgatlak szivesen.
2023. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Én is itt vagyok. Bármikor szívesen beszélgetek veled.
2023. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Keress valakit akivel tudsz beszélgetni. Mint ez a 2 kommentelő, a pszichológus sem rossz ötlet. Ha az egyiket sem akarod csinálni, akkor írd ki magadból mindent ami bánt, nekem be szokott válni.
2023. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Most is beszélsz velünk itt a gyakorin, ezt sem értékeled??
2023. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Vannak lelki segélyszolgálati telefonok. Keress rá a googléban.
2023. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Azéltben vannak hullámvölgyek, vannak amikor összejönnek a dolgok és nem tehesz róla pl egyszerre bántanak egyszerre árulnak el a barátaid. Ekkor átkapcsolsz egy olyan üzemmodba amikor erősnek akarsz látszain ekkor ellöksz magadtól mindenkit , mivel félsz hogy ő is megbánt ez természetes ilyenkor.

Ilyenkor szokott megfordulni a fejekben az öngyikosság, mivel teljesen egyedül érezd magad! Nem tudom mi történt de annyira nem érdemes ha érdekel elmondhatok egy történetet velem történt meg, de itt hosszú lenne leírni. Szívesen elmondom ha szeretnél beszélgetni! Keress meg bátran!

2023. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Ne bántsd azokat akiket szeretsz, ha meg bántottad, kérjél tőlük bocsánatot.

Tégy meg mindent, a többi nem rajtad múlik.

2023. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Fent már írták, de egy jó, készséges pszichológus ha csodákat nem is tud tenni, de sokat tud segíteni rajtad. A megbántott emberekkel pedig a helyedben kibékülnék, nagyon nagy megkönnyebbülés tud lenni a dolgok újrabeszélése az adott emberekkel.
2023. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig van lehetőséged bocsánatot kérni az emberektől akiket megbántottál.
2023. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!