Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha úgy érzem a szívem...

Néha úgy érzem a szívem megszakad és nincs kivel megbeszélnem semmit, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Teljesen magamra maradtam az életben, mindenkiben csalódtam és néha úgy érzem belepusztulok ebbe az életbe, azokat akiket szerettem bántottam, néha emiatt úgy érzem megszakad a szívem, már senki nincs mellettem, mindenkit ellöktem magamtól. Egyedül érzem magam a világban, és mostanában úgy érzem haldoklok.

2023. jan. 3. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Én is pontosan így érzek.
2023. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2023. jan. 6. 17:45
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy egyedül kérdező. Én ugyanígy vagyok ezzel. 40 F
2023. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

Én azért érzem ezt, mert társas kapcsolatok építésében egy csődtömeg vagyok. Vannak időről időre, akik keresnék a társaságomat, aztán én idővel az egészet elbénázom, mert azzal vacakolok, hogy jajj mit mondjak neki.. Jajj ugyse kíváncsi rám.

Eddig legalább macskám volt, aki velem lakott, de most ő is meghalt. Úgy érzem, megbolondulok itthon, de nincs hová elmennem. Beülhetnék moziba, kávézóba egyedül is, de úgy nem az igazi.

2023. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

"Ne égesd fel magad mögött a hidakat. Meg fogsz lepődni, hogy milyen gyakran kell átkelni ugyanazon a folyón."


Ismered a mondást?


És ez sajnos így van. Egyik barátom megpróbálta, most nagyon nagy bajba került, kapaszkodna azokba a kapcsolatokba, amiket anno felégetett. Sose lökd el magadtól azokat, akikre számíthatsz, akik elfogadnak olyannak amilyen vagy.

2023. jan. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
"Brich keine Brücken hinter dir ab. Du wirst überrascht sein, wie oft du denselben Fluss überqueren musst."
2023. jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!