Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem baj ha nem kellünk senkine...

Nem baj ha nem kellünk senkinek,a lényeg hogy mindent tegyünk meg a siker érdekében?

Figyelt kérdés
Sportoljunk,gyurjunk,vigyázzunk az alakunkra,fejlesszük magunkat,aztán ha ez is kevésnek bizonyul akkor sem kell elkeseredni?A lényeg,hogy elmondhassák,mi mindent megtettünk hogy legyen nőnk?F

2023. jan. 9. 01:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező


“ Sportoljunk,gyurjunk,vigyázzunk az alakunkra,fejlesszük magunkat,aztán ha ez is kevésnek bizonyul akkor sem kell elkeseredni?A lényeg,hogy elmondhassák,mi mindent megtettünk hogy legyen nőnk?F”


Ez így van. És ha mindezek ellenére és aggszűz maradsz, akkor is téged fognak hibáztatni érte! Ez egy ilyen világ. Nem kötelező játszani! De csak az erősek maradnak talpon.

Gondolj bele, ha aggszűzen kihúzod öngyi nélkül lehet a következő életedben 7 emeletes palotában fogsz élni 23 gyönyörű szűzzel.


Nem tudhatod miért jártál így ebben az életben.

2023. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Ezek közül az egyik kérdést nem én írtam ki:D
2023. jan. 9. 12:20
 24/63 anonim ***** válasza:
82%
Csak a többi hatot? A lényegen nem változtat...
2023. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
91%
Na várj. A többi kérdésben 31 vagy, de valójában 38??? XD
2023. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
86%
Inkább anyagiak, mint sport kérdése ez. Ha befutottál egy remek karriert, és vettél mondjuk egy lakást, akkor bármilyen nőt megkaphatsz.
2023. jan. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
66%

26, neked van saját lakásod?

Láttál már valakit lakással csajozni?:D

2023. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
83%
Nem egy 38 éves ember gondolat valamint érzelmi világát tükrözi ez a kérdés. Vagy nagyon vissza vagy maradva, vagy sokkal fiatalabb vagy. Amúgy a kérdésre válaszolva nekünk nem baj! Viszont te is érzed, hogy neked viszont az. Azért is tetted fel ezt a kérdést.
2023. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
26%

27


Függ hová viszed fel, egy furgon rakterébe vagy pedig egy 20-ik emeleti 7 szobás penthouseba!!

2023. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
80%
29, én értem, de az alapján amit írsz az van, hogy ha lakásod van, akkor már egyből van is kit felvinni. Mintha ezzel lehetne csajozni, hogy "hello, tudod, nekem van lakásom" XD
2023. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!