Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem baj ha nem kellünk senkine...

Nem baj ha nem kellünk senkinek,a lényeg hogy mindent tegyünk meg a siker érdekében?

Figyelt kérdés
Sportoljunk,gyurjunk,vigyázzunk az alakunkra,fejlesszük magunkat,aztán ha ez is kevésnek bizonyul akkor sem kell elkeseredni?A lényeg,hogy elmondhassák,mi mindent megtettünk hogy legyen nőnk?F

2023. jan. 9. 01:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
13%
rinya rinya rinya
2023. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
67%

"Sportoljunk,gyurjunk,vigyázzunk az alakunkra,fejlesszük magunkat"


Ott kezdődik, hogy ezeket magad miatt kell csinálni, nem más miatt. Ha mások tetszése miatt cisnálod, már hátrányból indulsz, hisz a motivációd rájuk igencsak kevés, és nagy eséllyel a minimum a cél.


Ha meg egyedül boldogtalan vagy, párban is az leszel. Más nem fog tudni boldoggá tenni, ha magadat sem tudod. Ráadásul ez elég látványos, így ez is látszani fog a kisugárzásodon.

2023. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
Szerintem mindent úgy csináltam ahogy kell.Nem voltam rámenős de visszafogott sem.Jól csajoztam.
2023. jan. 9. 09:25
 14/63 anonim ***** válasza:
39%
Jaja, azért nem jött össze semmi, LoL :D :D :D
2023. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
73%

13, hát ennek egy mércéje van, és az az, hogy sikerült-e vagy sem.

Persze az is fontos, hogy élvezed-e magát a csajozást.

2023. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig olyan nőknél próbálkozol akivel nem egy ligában jatszol.


Miért nem a telt kacsa típust hivod randira?

2023. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
15 élveztem.De így 38 évesen már nem élvezném.Ilyen idős korában az embert már más dolgok kötik le.
2023. jan. 9. 10:15
 18/63 A kérdező kommentje:
16 a telt kacsák is elutasítottak.Amúgy semmi bajuk nem volt velem egyszerűen nem voltam az esetük.Ezt meg is mondták a szemembe is.Semmi baj nincs veled,de nekem másmilyen férfiak jönnek be.
2023. jan. 9. 10:21
 19/63 anonim ***** válasza:
69%

Ennyire mások véleményétől függeni 38 évesen..:S 20-25 éves korodban egy pszichológus ki tudott húzni volna a csávából, de most már lássuk be, korodnál fogva leginkább az elváltak és a lepattanók jöhetnek szóba, miután sikerül kilábalnod majd egyszer a megfelelési kényszerből.

Illetve hát sarkos voltam, igazából 38 évesen még simán van esélyed egy 28-30 éves csajnál, csak mire a pszichológussal juttok valamire, leszel te 40 is és csak akkor kezdhetsz el érdemben tudni csajozni..

2023. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
6%

Azért nem jött össze mert rinyálsz ahelyett, hogy cselekdtél volna, vagyis irattál volna növekedés hormont ami felnöveszti az állkapcsod vagy esetleg feliratkoztál volna egy japán állkapocsműtétre (a japánok nagyok jók ebben).

Igen, ehhez pénz kell. Rinya helyett pár év alatt összekaparhattad volna a pénzt!

2023. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!