Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan enyhüljön a magány...

Hogyan enyhüljön a magány érzésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az utóbbi időben eléggé elavultak a baráti kapcsoaktaim egyik barátnőmet elveszítettem és most egy másikat is lehet el fogok. Az elején még úgy gondoltam h egyedül most jobb lesz de egyszerűen már ki készít ez az egész nincs senki akivel beszélhetnék.Annyira rosszul hat rám az egész,hogy mostanában elég sokat alszok.Az ágyból is alig van kedvem ki kelni.Semmi kedvem tanulni és egyre jobban erősödnek az öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim nem tudom mit tegyek. Az a kérdésem, hogy hogyan enyíthettem a magány érzést?Vagy mit lehetne ezek ellen tenni, hogy egy kicsivel is jobb legyen?Köszönöm, hogy ha elolvastátok.Lehetőleg ne írjatok bántó kommenteket.

2023. jan. 22. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
2023. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Nyiss más emberek felé, de az eddigi kapcsolataidat is próbáld tartani!
2023. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Írj nekem.
2023. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
igyá pájinkát bakker. kézenfekvő. neeem??
2023. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keresd Istent!

Figyelj rá!

Olvass Bibliát!

:)

2023. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!