Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyedüllét miatt másoknak...

Az egyedüllét miatt másoknak is leromlott a mentális állapota?

Figyelt kérdés
A COVID lezárások óta minden társas kapcsolatom megszűnt, azóta folyamatosan romlik az állapotom, egy elnyomott parafíliám is előjött, valószínűleg emiatt. Alvászavarral küzködöm, és a memóriám sem valami jó. Már nyugtatót is elkezdtem szedni.

2023. febr. 10. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Te szakítottad meg vele a kapcsolatot, vagy ő szakította meg veled?

Egyébként pedig akkor nem volt igaz barátság, ha hagytátok, hogy egy ilyen kis szarság kettőtök közé álljon.

2023. febr. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Te szakítottad meg vele a kapcsolatot, vagy ő szakította meg veled?"


Csak simán megszakadt, nem írtunk már egymásnak.

2023. febr. 11. 12:28
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennek mi köze hozzá?


"Az utolsó barátom volt, még a középiskolából, sajnos oltásellenes lett, megszakadt a kapcsolat, azóta senki."

2023. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak ilyen helyzetben érdemes lenne nyitnod kicsit a világ felé, és esetleg egy pszichológussal beszélni erről, és hidd el rólad is kicsit levenné a terhet, ha nem is éreznéd "más" hatását. Szerintem érdemes próbálkoznod, de vannak olyan emberek akik kifejezetten szeretik a magányt, és lehet ez csak idővel jön ki, bár feltételezem, ha téged zavar te nem ez a kategória vagy most.
2023. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Semmilyen hatással nem volt az életemre a COVID." A covid az speciel nekem sem. Csak az idióta eszetlen lezárások...
2023. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!