Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van -e itt olyan, akinek...

Van -e itt olyan, akinek megnyugvás lenne a halál?

Figyelt kérdés

Nekem igen: megnyugvás/megváltás lenne.


Itt vagyok lassan 35 évesen, és még semmit sem értem el, csak rossz dolgok történtek velem. Már nem próbálok változtatni, feladtam, nem sikerül, nem lehetséges.


Vannak olyan végstádiumú betegek, akin már semmilyen kezelés és senki sem tud segíteni, nos én is így érzem magamat, csak mentális értelemben.

És mint tudjuk a végstádiumú betegeknek az élet nagyon-nagy szenvedés és teher már, és a megváltás a halál lenne nekik. Nos pontosan én is így vagyok ezzel.


Vannak olyan dolgok, amiket már nem tud visszacsinálni az ember, és itt vagyok lassan 35 évesen, hiába mondjátok hogy sosem késő elkezdeni bizonyos dolgokat, de egyszerűen ennyi idősen ha az embert folyamatosan negatív dolgok érték és még sehol sem tart, egyszerűen már nincs lehetősége újrakezdeni, sőt azt sem tudom hogy hol kezdjem, nulla motivációval, nulla emberi kapcsolatokkal, csak elvegetál a sírig valahogy...


Nektek mi a véleményetek erről?


2023. márc. 9. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
39%
Legszívesebben én is feladnám, de hidd el amikor a határnál vagy akkor jönni fog egy személy vagy valami ami csodálatos lesz az életedben! Nagyon váratlanul fog történni, kitartást!<3
2023. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt érzem.

Senkim nincs, vegetálok csak - éppen három éve.


54 F

2023. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Nagyon erősen vágyom rá, de magammal nem merek tenni semmit. Jelenleg abban reménykedem, hogy amennyi idióta van a környékemen az utakon, előbb-utóbb elgázolnak a zebrán.
2023. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugvás biztosan nem: az egy érzés, de ha halott vagy, nem érzel semmit.


Utóbbi azért jó lenne magában néha.

2023. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Kemeny az elet,kemenynek kell lenni. A jo dolgokert kuzdeni kell, nem jonnek maguktol
2023. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Hasonlóan éreztem. Aztán arra gondoltam, hogy a végstádiumú betegről is orvos mondja meg, hogy az vagy gyógyítható a baja, úgyhogy elmentem a problémámmal orvoshoz és szedem, amiket írogat meg referálok a hatásáról. Valamivel jobban vagyok. Te se temesd magadat. Vannak még feladataid.
2023. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, de ebben a mocskos kapitalista világban esélyem sincs idő előtt elpatkolni, pedig mindennél jobban vágyok rá... Az az érdeke az államnak, hogy nyugdíjig termeljem a hasznot, mint a biorobot, hülyék lennének ettől megfosztani magukat. Már próbáltam minden ilyen "otthon okosba" kivitelezhető módszert, de semmi nem vált be. Ha a hídról ugrok le vagy a vonat elé ugrok és túlélem (amire elég sok esély van mivel semmmilyen legális forrás nincs ami megmagyarázná hogyan kell, a fent említett okból), akkor vagy nyomorék/fogyatékos leszek és ápolhatnak szüleim életem végéig, vagy bevitetnek pszichiátriára, szétdrogoznak, esetleg meg is erőszakolnak (utána lehet nézni milyen gyakori az ilyen helyeken), aztán visszalöknek a mókuskerékbe. Néha elgondolkozok azon, hogy a depressziós emberek a normálisak, mert mi reálisan látjuk, mennyire egy beteg és utópisztikus világban élünk, ami igazából már rég nem emberhez méltó, és szinte semmi érték, boldogság nincs benne...
2023. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Hat aki ugrik egy fejest a 10.rol, tuladagolja magat brutalul, bevezeti a kipufogogazt a kocsiba, felvagja hosszaba az ereit v ilyesmi az fixen meghal.
2023. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
2022 elején szó szerint lekéstem a vonatot. Ha már semmi sem jön össze az életben miért pont az jött volna össze. Aztán lehet a sors akarta így, tudja bánat, igazából azóta is ugyanolyan semmi, 0 sikerélmény az élet bármely területét nézve negatívum annál több.
2023. márc. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Nos, milyen értelemben nem tartasz sehol? Anyagilag? Vagy a magánéletében? Esetleg karrier?

Én 49 felé kozeledem, se lakásom, se autóm, se okostelefonom, se túl sok pénz a számlámon, se karrierem, se szakmai elomenetelem.

Viszont van egy kötelem...

Félretéve a morbid tréfát, konkrétumokat miért nem írtál? Túl hosszú lenne? Többet kellene tudni a problémáidrol.

2023. márc. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!