Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem unjátok ezt az életet,...

Nem unjátok ezt az életet, hogy ebben az országban csak a szenvedés van?

Figyelt kérdés

Belvárosban laktunk, aztán a covid környékén leköltöztünk vidékre, remélve hogy talán jobb lesz, mint a betontengerben.


Eleinte jó is volt, annak ellenére, hogy a faluban mindenki gyüttmentnek nézett minket, hogy mit keresünk mi itt. A telket és a házat szépen rendbe kellett tenni, a kertről még nem is beszélve. De mi városiak, mindent élveztünk, minden egyes percet. Eleinte volt jó termés a kertben. Aztán minden teherré vált. Munkanélküli lettem, most is munkát keresek. A termés kiég. A nyarak forrók. És ez csak egy szegmense az egésznek.


Próbáltunk, segíteni magunkon de minden oylan nehéz. Nehézkesen megy. Munkát kapni is nehéz. Minden olyan fárasztó.


Lehet hogy ez nem hangzik olyan vészesen, de nagyon kiégtem, kiégtünk...

Elfáradtam ebben a semmitmondó, nyomorult magyar életben.


Más hogy bírja ki ezt? Hogy tudja magát jól érezni? Más is unja már ezt az egészet: társadalmilag, politikailag stb?



2023. márc. 15. 23:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Elfáradtam ebben a semmitmondó, nyomorult magyar életben."

Jobban vagy, kérdező?

2023. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem. Csak már lesz@arok mindent. 21-es! :)
2023. júl. 1. 18:25
 23/23 anonim ***** válasza:

Miért nem teszel valamit, hogy jobb/jó legyen? Vannak dolgok, amiket senki más nem tehet meg helyettünk, és csak mi tudjuk, hogy nekünk mi a jó, és hogy mit szeretnénk/akarunk elérni.

Álmodj, tervezz, tegyél, és jó lesz.

2023. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!