Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek rajtam tudna...

Szerintetek rajtam tudna segíteni egy pszichológus?

Figyelt kérdés

Maholnap 30 éves leszek, és soha nem volt párkapcsolatom, a szüzességem is örömlány vette el. Gyerekkorom óta borzasztóan kicsi az önbizalmam. Az egyik oka ennek, hogy én rettenetesen rondának tartom magam, iskolában nagyon sokat csúfoltak, és habár egyesek szerint semmi gond nincs velem, valójában soha senkinek sem tetszettem még. De nem csak a nőknél vagyok sikertelen, pl. munkahelyen is alig szólalok meg, egyszerűen kevésnek érzem magam, nagyon nehezen nyílok meg ( az a "bocsánat, hogy élek" típus vagyok). Az a baj, hogy a motivációm nagyban függ a szerelmi életemtől, ez azt jelenti, hogy amíg szerelmes vagyok (persze viszonzatlanul), amíg reménykedek, addig tele vagyok alkotásvággyal és ambíciókkal... de aztán csalódok, és vissza süllyedek a letargiába. Egy társra vágyom, akivel megoszthatom az életem, aki értelmet ad ennek az egésznek. Szörnyen magányos vagyok. Nemrég újra szerelmes lettem, és nagyon fáj, hogy nem szeret viszont. Néha már munka közben is sírhatnékom van.

Nyilván az előnytelen külsőm mellett a bátortalanságom és a határozatlanságom is nagy szerepet játszik a sikertelenségemben.

Ez így nem mehet tovább, mert csúnya vége lesz.



2023. márc. 31. 16:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
51%
Ha helyben nincs, akkor online terápia is megfelel.
2023. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Ha minden jól, kedden megyek.
2023. ápr. 15. 23:55
 23/39 A kérdező kommentje:
*ha minden jól MEGY
2023. ápr. 15. 23:56
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű, hajrá! :)
2023. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
32%
neked Jézusra van szükséged
2023. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
50%
Azzal tuti előbbre lenne...
2023. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem hiszek Jézusban, meg semmi ilyesmiben. Számomra a vallás nem tud megoldással szolgálni. Egyszerűen képtelen vagyok hinni abban, hogy bármi is vár a halál után. Jó kérdés, hogy akkor miért vagyok ilyen beszari, és miért nem élem meg a pillanatokat... Nem tudom.
2023. máj. 10. 06:37
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
És minden jól ment? Azért azt is megírhattad volna, ha már a totálhaszontalan kommentet válaszra méltattad!
2023. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Még csak négy alkalommal voltam. Félek, hogy reménytelen vagyok, de majd kiderül.
2023. máj. 10. 19:20
 30/39 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem sok értelmét látom az életnek.
2023. máj. 10. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!