Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok boldog.

Úgy igazából senkit sem érdeklek, nincs senkim és semmim. Nagyon sok rossz dolgon mentem végig, számomra ez az élet, amit élek, szenvedés.


Hogy lehet ebből gyorsan kimászni? Hogy lehet egyik napról a másikra új életet kezdeni? Egyáltalán lehet?


2023. jún. 6. 19:41
 1/10 Darius- ***** válasza:
100%
Kezdd azzal, hogy a mi rossz megszünteted bármi áron és bármi. Utána kezdd elölről. Így nem lesz az, hogy más valami miatt szenvedsz. De ha túl érzékeny vagy és leragadsz a múltban, akkor nem tudsz új életet kezdeni, ne is fogj bele.
2023. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Kezdj el a vallás felé fordulni,járj gyulekezetbe és ott megismerhetsz embereket akikkel közösen tudsz fejlődni!
2023. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, a rosszat ennyire egyszerű megszüntetni. Hát nem.


A vallás nem old meg semmilyen negatív élethelyzetet.

2023. jún. 6. 20:03
 4/10 Darius- ***** válasza:
45%

2- Hinni és pozitívnak lenni szép dolog, de van hátránya is ennek.

Túlélő tábor szerintem jobb lenne. Nézd tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, én nem vagyok ateista se nem hívő, hogy ti hogy gondoljátok, hogy imádkozással felépül a házatok vagy lehull a pénz az égből ? Nem sok pénzre gondolok, hanem annyira amennyi kell, mert anélkül nem lehet élni.

2023. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok hívő. Ha létezne Isten, akkor hagyná, hogy megtörténjen ez a sok borzalom, ami ezen a világon van?


Tétlenül nézi. Nem igazságos. Nem segít.

2023. jún. 6. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a vallásba ne menjünk bele. Nem szabad. Ez vagy kezdettől megvan egy emberben vagy nincs.


Bennem sincs meg és sem vagyok vallásos egyáltalán, de senkit nem szólok meg érte, ez mindenkinek a magánügye.


amúgy meg.

Sajnos sokan vannak úgy mint te, túl sokan csak ezt senki nem fogja megosztani a közösségi médiában.


Rokonok kollégák család? milyenek?


Egyedül sajnos elég nehéz.

2023. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rokonokra, kollégákra, családra nem tudok számítani. Sőt. Sajnos leginkább miattuk vagyok rosszul lelkileg...


Szóval nehéz ügy ez, főleg így teljesen egyedül.

2023. jún. 6. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
En a vallás alatt azt értem,hogy en sem voltam túl jó lelkileg,túl sokat nyeltem,szorongós voltam ,vagyok,de tanulmányozom olvasom a Bibliát és ez teljesen leköti az agyamat nem gondolkozok mindig negatív dolgokon! Elmentem egy gyülekezetbe ahol nagyon kedvesen fogadtak... És a pozitív könyvek olvasása is ami segít nekem! En csak tanacsomat ,a véleményemet szerettem volna elmondani! Es ez nem Isten világa ,hanem a sátáné!
2023. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek az utolsó mondatoddal. Örülök, hogy neked sikerül megnyugvást lelned a hitedben.
2023. jún. 6. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod sokat agyaltam mindig mindenem még mindig,de ezekbe 'menekülők ' és sokkal könnyebb! Esetleg meditáción gondolkoztál már? Vagy pszichológuson? En pszichológushoz is szerettem volna járni,de magán úton drága!
2023. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!