Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is fáj az érintés hiány?

Másnak is fáj az érintés hiány?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok és az életem során messze nem volt annyi érintésben részem amennyire igényem lett volna. Sajnos nincs párkapcsolatom, se lány barátaim így nehéz ezt a dolgot kezelni. Fiú barátaim vannak, de egy embertől eltekintve nem vált ki belőlem semmit amikor tőlök kapok mondjuk egy ölelést.


A szocializálódás nyiltan nem tartozik az erősségeim közé, és mivel most kezdem az egyetemet eléggé aggódom amiatt, hogy semmi sem fog változni és a meglévő barátaimat is elvesztem. Tudom ez utóbbi kicsit off topic.


Olyan jó lenne egy plüss ismerős. Bármiféle szexuális vonzat nélkül csak bújni valakihez, beszélgetni, vibe-olni.



#barát #szeretethiány #érintéshiány
2023. aug. 3. 10:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Igen voltam már annyira lesüllyedve hogy annak örültem ahogy a nap melege simogatja az arcom meg amikor körbefujt egy szellő mintha átölelne(pont a derekamnál körbe jött egy fuvallat)

Kezdtem teljesen tönkremenni már mentálisan a társhiányba. Leépítő.

2023. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
"Tünetkezelésként" elmehetsz akár masszázsra is. Jól tud esni az is és érintést is kapsz. Jó kis 1 órás hát- és tesztmasszázs király tud lenni :]
2023. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Azt hiszem, nagyon sokan vagyunk,akiknek egy ölelés rengeteget jelentene.

Férfiként írom ezt, még ha ezért le is néznek.

Mert akinek nincs párja,nincs barátja,nincs senkije, azoknak nagyon nehéz...

Hiába is sulykolják, hogy legyél egyedül is boldog.

2023. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
14%
pfejj
2023. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Én is nagyon szeretnék egy barátot, akit gyakran megölelhetek :(
2023. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%

Nekem a hiánxtol azért mèg nem kéne olyanok ölelése aki vadidegen vagy senkim vagy nem kéne.

Ezert is van hiány mert nincs olyan akitől.jolesne. ha atölelhetne a szomszed joskapistabá inkább menekulnèk. Ilyen ölelés nekem akkor se kéne ha nem birnám épelmével a szerethiányt.

2023. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

Igen, sokszor sokat jelentene egy ölelés is nekem. De nem igazán van akitől kaphatnék..


Akinek nincs benne része és rég ölelték meg, ott ezek olyan érzéseket is kiválthatnak amire más lehet nem is gondolna.

2023. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, akkor rekorder vagyok, mert októberben lesz hat éve,hogy megöleltek.Aztán másnap el is hagytak.


#3

2023. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Kólauborkával ***** válasza:
26%

Menjetek el brazil Jitsuzni, ott lesz érintés bőven.

Viccen kívül, és azt is megtapasztalhatod ahogy egy nő szétkap darabokra 2perc alatt.

2023. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Én gyerekkorom óta nem szeretem az emberi ölelést, mindig meg kellett ölelni, puszilni olyanokat, akiket nem akartam. Szóval nekem nem hiányzik. A nap melegét (nem kánikulában), a lágy szellőt én is szeretem, vagy amikor arra ébredek, hogy a kutyám úgy fekszik mellettem, hogy rajtam vannak a lábai, de az más.
2023. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!