Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is fáj az érintés hiány?

Másnak is fáj az érintés hiány?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok és az életem során messze nem volt annyi érintésben részem amennyire igényem lett volna. Sajnos nincs párkapcsolatom, se lány barátaim így nehéz ezt a dolgot kezelni. Fiú barátaim vannak, de egy embertől eltekintve nem vált ki belőlem semmit amikor tőlök kapok mondjuk egy ölelést.


A szocializálódás nyiltan nem tartozik az erősségeim közé, és mivel most kezdem az egyetemet eléggé aggódom amiatt, hogy semmi sem fog változni és a meglévő barátaimat is elvesztem. Tudom ez utóbbi kicsit off topic.


Olyan jó lenne egy plüss ismerős. Bármiféle szexuális vonzat nélkül csak bújni valakihez, beszélgetni, vibe-olni.



#barát #szeretethiány #érintéshiány
2023. aug. 3. 10:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
Menj el MondoConra Free Hug táblával.
2023. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem jobban járnék, ha én keresnék Con-on olyanokat akiknek van táblája :D
2023. aug. 3. 11:28
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem ölelgethetnél! Lassan 10 éve, hogy utoljára megölelgettek.
2023. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt is lehet, hogy te mész oda Free Hug táblásokhoz. :-D Én egy ideje nem járok ki, régebben voltam többször.
2023. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

13. válaszoló vagyok. A kérdező írt, hogy ő sajna nem kér belőlem. :(

Szóval aki ölelgetne egy lányt, az írhat! Lehetsz fiú vagy lány, nekem mindegy.

2023. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%
Azért egy-két lánybarátot összeszedni szerintem nem olyan nehéz. Beszélgess lányokkal, akár neten is, de ha lehet, előre tisztázzátok a köztetek lévő távolságot.
2023. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
#16 Ha mindegyiket így elküldi a fenébe, mint engem, hogy itt úgyis csak fiúk írnak neki, ezért tuti én is az vagyok, akkor elég nehéz lesz neki lányokkal beszélgetni.
2023. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az egyrészt túlzás, hogy elküldtelek a fenébe, másrészt még bocsánatot is kértem, mert tényleg buta dolog volt, de az, hogy ezen ennyire ki vagy akadva az rólad is elárúl dolgokat szerintem. :D
2023. aug. 3. 12:33
 19/28 anonim ***** válasza:
39%
#18 Ha neked ez kiakadás, akkor eléggé túlérzékeny vagy. Tőlem amúgy biztos nem kértél bocsánatot, csak írogatod a sértegetéseidet, úgyhogy le is tiltottalak. Próbálj most már túllendülni ezen a témán.
2023. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%
Ismeretlenül szerintem ez elég túlzás a kérdezőtől. Én örülnék ha valaki rám írna és nem kiakadnék.
2023. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!