Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kívűl másnak is jobb...

Rajtam kívűl másnak is jobb szingliként, mint kapcsolatban? 28/N

Figyelt kérdés
Soha nem voltam boldog egyik kapcsolatomban sem, pedig annyian mondják, hogy már itt az ideje férjhez mennem. Anyám unokázni akar, legjobb barátnőm alig várja, hogy szervezze az esküvőmet, ismerőseim, barátaim 99%-a pedig vagy házas, vagy évek óta párkapcsolatban él. Néha úgy érzem kilógok a sorból, viszont azt is érzem, hogy nekem egyedül kell lennem, mert nekem egyedül a jó.

dec. 14. 21:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%

Csak mérgező kapcsolatokat látok magam körül. Egy hónap 70%-ában dolgozom.

Örülök hogy van szabadidőm.

És lehet mondani hogy kilógsz a sorból. De én azt gondolom, hogy senkinek semmi köze a magánéletemhez.


És szeretem azt ha van pénzem. Most szervezek magamnak egy firenzei utat.

Másnak meg jó kapcsolatosdit.

dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

"nekem egyedül a jó"


Egyedül is boldog lehet az ember igy van.

dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyedül. Nem kell más
dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%

52 eves egyedulallo ferfi vagyok. Nem vagyom kapcsolatra, lehet nem is vagyok ra alkalmas. A szex viszont hianyzik.

Olyan holgyet szivesen megismernek aki hasonlo cipoben jar

dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
75%

Sokat számìt hogyan nőt fel, mit látott tapasztalt az ember milyennè formálodott.

Olykòr èn is többnek boldogabbnak èrzem magam egyedűl, de senki se mondja nem vágyott volna arra hogy boldoggá tegyen valakit.

Lehet ezek csak álom szerű dolgok, de valòságosabbak mindt amiben èlünk.

dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
26%

Minden fajta társas kapcsolatban akkor kèpes jòl èrezni magát az ember, ha nem a mùlt sèrelmeivel foglalkozik, hanem pròbálja magát átlendìteni ès ezzel is èpìteni a szemèlyisègèt.

Egy fajta vèdekezèsi mòd az egyedűl lèt. Ami nem jelenti azt hogy jò meg oldás is egyben.

dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
Én is partnert keresek 50 felett.
dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%
hasonló cipőben járok, mint te.. :) 29/N
dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Voltak már kapcsolataim,jelenleg évek óta szingli vagyok. Őszintén írom,mondom, hogy a legjobb kapcsolatban élni, persze nem minden percben egymás nyakán...

A szeretet, az,hogy valakinek fontos vagy, és ő is fontos neked - hát ez mindennél többet ér és semmivel sem pótolható!

Ha olyan ölel meg,akivel szeretitek egymást,az feledtet minden gondot,bajt és jó kedvet ad, vigaszt,örömet !

Pedig meleg férfi vagyok, mégis így állok a kapcsolathoz.Amire várok ismét, egyetlen karácsonyi kívánságom - évek óta :)


F

dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg sose volt kacsolatom nem is tudnek elkepzelni senkit magam mellett hozzaszoktam az egyedul lethez
dec. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!