Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is él egyedül, de „családo...

Más is él egyedül, de „családosan“?

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül élek, de a mai napig úgy vásárolok (nem élelmiszert), hogy: „ha lesz majd családom…“ és pl. tányérkészletből is annyi darabot veszek, ami kiszolgál legalább 6 főt egyszerre. Mindig duplázom az ágyneműhuzatot, magát az ágyneműt, főzni is úgy szoktam, hogy fagyasztok is le belőle, tulajdonképp egy 4 fős családra tervezett háztartást vezetek, csak be kellene költözni a többieknek. :D Más is van így ezzel?

Eddig nem gondolkoztam rajta, de nézegettem olcsóbb albérleteket 35 m2 körül és nem hiszem, hogy akár a fele cuccom is elférne egy akkora helyen. Butaság így felhalmozni előre a dolgokat huszonévesen?



dec. 21. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"de eszembe nem jutna 4 főre főzni ez pazarlás"

Ha nem kidobja, hanem megeszi, akkor már hogy lenne pazarlás.

Inkább nagyon is logikus, sok ételből költség- és időhatékonyabb nagyobb mennyiséget főzni.

dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9:

Erről írnál bővebben?

dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos! :)

Régen én is hatossával vettem mindent, meg nagyokat, fazék, stb.,..., ma már mindenből csak kettő, egy, ha mosatlan legyen másik, fazekak is kicsik, egy személyes életre vagyok berendezkedve. A lakásban is mindentől szabadulok amit kettő héten át nem használok, kivéve a télikabátom. A stílus is minimál.

dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem egyedi probléma és többen is felismertétek. :) Lehet nem is éltem igazán egyedül sosem, mert mindig számítok “valakire”, aki majd betoppan az életembe.
dec. 23. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!