Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elmentem egy családi összejöve...

Elmentem egy családi összejövetelre, annyira magányosan éreztem magam, hogy még most is bennem van, ha ez az érzés, nem múlik el, este nem fogok sokat aludni, mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit lehet csinálni, úgy érzem, teljesen kifacsar belűlről ez a magány érzés,


Mindig is ezt éreztem egész életemben, de amíg volt egy két barátom addig jobb volt, vagy az átmeneti rövid párkapcsolatszerű valamit átsegítettek ezen, de amikor teljesen a pofámba jön ez a magány érzés, mint valami kinzó, égető parázson kéne járkálnom


Megőrülök tőle, nem tudom mit csináljak


30F


dec. 27. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Jobban jártál, mintha 3 napig puszi-pacsi-ölelés-szeretjük-egymást közelségbe kerülsz a családoddal, majd az egész kóceráj egyik napról a másikra letépi rólad magát, mint a ragtapaszt, mert visszaáll az élet a "nOrmÁL" kerékvágásba, és a ragtapasz viszi nem csak a szőrödet hanem a bőrödet is.

Én már levontam a tanulságot, hogy inkább beledöglök a magányba, mint még egyszer egy ilyet. Ha ram hallgatsz nem kerülsz közel senkihez, mert olyan világot élünk, amiben minden fobtosabb mint ez. Kímeld meg magad a hasonló sérülésektől.

dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég bonyolultnak tűnik, talán el kellene beszélgetned egy szakemberrel erről, mert az lejön, hogy segítséget szeretnél kapni, csak ahhoz mi itt szerintem kevesek vagyunk.
dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is mindig ez van.


33/N

dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így magam :( szóval megértelek, de az 1-sel teljesen egyetértek, hisz a képmutatás sem jobb semmivel sem!
dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, meg a 3. válaszoló.

Jöjjetek össze, mindjárt nem lesztek magányosak. 🙂

dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!